Porwanie na Krecie

Autor: Rick Stroud

Kreta od pierwszych dni hitlerowskiej okupacji spływała krwią mieszkańców. Na tak strategicznej wyspie Führer nie mógł pozwolić sobie na nieporządek. O nazistowski Ordnung dbał „Rzeźnik z Krety”. gen. Friedrich-Wilhelm Müller. Nic więc dziwnego. że to właśnie on. a w wyniku zmiany planów – jego następca. gen. Heinrich Kreipe. stał się celem akcji porwania. zorganizowanej przez agentów SOE i grecki ruch oporu. O pełnej napięcia nocy 26 kwietnia 1944. a także przygotowaniach do niej i jej następstwach. opowiada Rick Stroud w książce „Porwanie na Krecie”. wydanej przez Grupę MEDIUM w ramach serii „Szerokie Horyzonty”.

Rick Stroud. posiadający doświadczenie nie tylko pisarza. ale i reżysera telewizyjnego. w pracy nad k

23.2: https://woblink.com/ebook/praktyki-hrm-najlepsze-studia-przypadku-z-polskiego-rynku-praca-zbiorowa-30699u

Cena:


ISBN

9788324164011: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/wbrew-przeciwnosciom-danielle-steel-barbara-kwiatkowska-30848u

Cena:


Życie wirtualnych dzikich

Autor: Dariusz Jemielniak

Życie wirtualnych dzikich to pierwsza na świecie w pełni etnograficzna analiza społeczności stojącej za Wikipedią. największą encyklopedią internetową.

Jak pisze Michael Gorman. były przewodniczący Stowarzyszenia Bibliotek Amerykańskich. „profesor zachęcający do korzystania z Wikipedii to intelektualny równoważnik dietetyka zalecającego przejście na stałą dietę składającą się z Big Maców ze wszystkimi dodatkami”. Jestem właśnie takim profesorem. Nie tylko popieram korzystanie z Wikipedii. ale wręcz aktywnie zachęcam moich studentów. by edytowali ten projekt i pomagali w jego rozwoju.

z Wprowadzenia

***

 Ta książka otwiera oczy. Umożliwia wyjątkowy wgląd w zamknięty świat aktywistów Wikipedii. Profesor Jemielniak jest mocno

Monika Wańtuchowicz:

Cena:artur schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, folwark zwierzecy pdf, artur wikiera, kompetencje diagnostyczne nauczyciela, kennedy hudner, agata kluczek, umykająca panna młoda pdf, basia i zwierzaki, fundusze pasywne, międzynarodowe prawo karne, chłopaki z marsa, odyseusze tom 3, dr dolittle i jego zwierzęta pdf, fantasy ksiazki, biblia dla maluszków, witold urbanowicz żona, sploty nerwowe anatomia, katarzyna biegańska, laureaci orderu uśmiechu, 4 głowy, dziecko z zespołem aspergera – studium przypadku, posłuszne żony, kim byli włodarze, dom luster…