Wieczna noc

Autor: Chuck Hogan

FINAŁOWA CZĘŚĆ TRYLOGII WIRUS

Najbardziej przerażająca książka o wampirach w ostatniej dekadzie

Nastał nowy początek. Kiedy miejsce pochodzenia ostatniego z Pradawnych zostało zniszczone. stare wampiry przestały istnieć. podobnie jak dawny porządek świata.

Stany Zjednoczone pogrążone są w kompletnym chaosie. Na Ziemi przez większość dnia panuje noc. Na ulicach próżno szukać zdrowych ludzi – wampiry pod przewodnictwem Mistrza stworzyły własny reżim. którego rządy diametralnie różnią się od wszystkiego. co człowiek znał do momentu uaktywnienia się śmiertelnego wirusa. Ludzie zamykani są w obozach koncentracyjnych wzorowanych na tych nazistowskich z II wojny światowej i sprowadzeni do roli bydła rzeźnego i dawców krwi…

‚Bram Stoker spotyka Stephena Kinga i Michaela Crichtona. Nigdy nie napisano nic lepszego o wampirach!’

Nelson DeMille. autor Adwokata diabła

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


To. co zostaje

Autor: Wojciech Pieniążek

Czy Tristan może się objawić pod postacią sowieckiego porucznika z karnej kompanii? Czy napojem miłosnym może okazać się flaszka samogonu. rozpita do spółki z patrolem. który zatrzyma parę kochanków. spacerujących nocą. gdy w mieście obowiązuje godzina policyjna? Czy Don Juan może być zarazem Orfeuszem? Kim będzie. gdy nie doczeka się Komandora? Autor z alchemiczną dezynwolturą i poetycką inwencją miesza w materii mitu i literatury. opowiada coś. co po wielokroć już zostało opowiedziane. ale robi to na swój – wyjątkowy – sposób. Te dwie historie zostały. co więcej. spisane frazą o muzycznej precyzji; to każe szukać dla nich analogii pośród muzycznych gatunków. I wtedy. najprędzej. byłaby to suita. Suita w dwóch tańcach. gdzie pierwszy jest statyczną. ale przesycon

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


ISBN

9788324055173: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wez-wyjdz-patryk-swiatek-128036u

Cena:


ISBN

9788381191777: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/opowiesci-lokomocyjne-wieslaw-sedzicki-127505u

Cena:


Hashimoto

Autor: Eberhard Jürgen Wormer

Jak rozpoznać i leczyć hashimoto?

Czujesz się opuchnięta. nie możesz schudnąć lub dopada cię huśtawka nastrojów? To może być choroba Hashimoto.

Coraz więcej kobiet zmaga się z chorobami tarczycy. które często bywają nieprawidłowo zdiagnozowane. Dr Eberhard J. Wormer pokazuje. jak w porę rozpoznać zaburzenia pracy tarczycy. zastosować odpowiednią terapię i bezpiecznie pozbyć się nieprzyjemnych symptomów.

Dzięki tej książce:

  • dowiesz się. jakie badania należy wykonać. by prawidłowo zdiagnozować chorobę i jej stadium.
  • dobierzesz kompetentnego lekarza prowadzącego i odpowiednią terapię uwzględniającą twoje indywidualne predyspozycje.
  • dowiesz się. jak suplementować witaminę D. selen i jaką dietę stosować. by zniwelować objawy hashimoto.

18.9: https://woblink.com/ebook/antynomie-i-paradoksy-wspolczesnej-demokracji-marcin-tobiasz-127788u

Cena:


1

:

:

Cena:


Amunicja i jej elaboracja. Praktyczny poradnik

Autor: Jerzy A. Ejsmont

Publikacja ta jest nowym. aktualnym wydaniem bardzo popularnej książki prof. Jerzego A. Ejsmonta dotyczącej zagadnień związanych z elaboracją amunicji. Od I wydania minęło prawie 10 lat. w związku z czym zaistniała konieczność rozszerzenia i uaktualnienia poradnika.

Elaboracja amunicji to zespół czynności. których celem jest wytworzenie w warunkach domowych pełnosprawnej amunicji. wykorzystując zakupiony proch. spłonki i pociski oraz odzyskane łuski.

Poradnik zawiera praktyczny opis takich zagadnień. jak:

elementy nabojów i ich wpływ na właściwości amunicji. samodzielne sposoby elaboracji amunicji w warunkach domowych. zasady bezpieczeństwa. tabele elaboracyjne i dane pocisków najpopularniejszych kalibró

30: https://woblink.com/ebook/czlowiek-znikad-gregg-hurwitz-maria-gebicka-frac-127499u

Cena:zemsta gangstera ebook, bogdan grenda, przygody kota w butach, zielone słońce, fantastyczny lem, założenia konstrukcyjne, kurs rysunku pdf, zadania z matematyki klasa 3, dobre żony, gta5 misje, queen królewska historia pdf, mikroskopia świetlna, magda pawłowska…