Alice in Wonderland

Autor: Lewis Carroll

Język angielski

Poziom B1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Alice in Wonderland przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Alice in Wonderland

dostępne na poltext.pl/pobierz. Czytaj j

44.9: https://woblink.com/ebook/zlam-szyfr-ludzkich-zachowan-vanessa-van-edwards-127303u

Cena:


Wszyscy ludzie. których znam. są chorzy psychicznie

Autor: Nowak Krystian

Krystek jest prężnym copywriterem. który trzaska masę ambitnych prodżektów. Tak można by go opisać na Fejsie. Jednak tak naprawdę Krystian jest kulturoznawcą. który żyje z pisania ogłoszeń klepanych aut dla komisu samochodowego i marzy o wydaniu swojej powieści. Stara się trzymać fason. popijając latte. i nie odstawać od standardów lewackich znajomych.

Kiedy udziela pierwszego wywiadu jako literat. jego życie nabiera tempa. a on sam wpada w wir niecodziennych zdarzeń. Szasta lajkami. płaci swoim fejmem. Toczy filozoficzne dyskusje z kotami. Wpada na znanych ludzi w metrze i ucina sobie z nimi surrealistyczne pogawędki. choć już od dawna są martwi.

Krystian to bohater na miarę naszych czasów. w których ważne są filtry na Instagramie. a miłości poszukuje si

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 12.6


Za horyzont

Autor: Tomasz Pindel

A gdyby tak stworzyć nową Polskę? Choćby w odległej Brazylii? Tu głód i nędza. a tam złoto i brylanty w takiej obfitości. że ziemia aż świeci i po zmroku nie trzeba zapalać światła! Tak przynajmniej mówią krążący po wsi agitatorzy.

Galicyjscy chłopi w Brazylii. legioniści na Haiti. Mrożek w Meksyku. żołnierze Andersa w Argentynie czy młodzi ludzie. którzy przypadkiem trafili do Chile i już tam zostali. Tomasz Pindel rusza na nieznany ląd: przeczesuje archiwa i literaturę. dociera do różnych pokoleń emigrantów i słucha ich niezwykłych historii. Dlaczego uprawa yerba mate stała się w Argentynie polską specjalnością? Na czym polegała polsko-niemiecka rywalizacja w Brazylii? Jak układały się relacje emigrantów z Indianami? Dlaczego mianem polacas określa się prostytutki? Jak pisarz Bobkowski

31.5: https://woblink.com/ebook/african-studies-forging-new-perspectives-and-directions-nina-pawlak-hanna-rubinkowska-aniol-izabela-will-128056u

Cena: Hanna Rubinkowska-Aniol


https://woblink.com/product-publication/download/127242/epub

1:

:

Cena:zrozumiec psa, farma symulator 2014, find me andre aciman, strażnicy zamku penhallow, hormony u kobiety, a giddens, genetyka zadania, dieta w insulino pdf, niepełnosprawność ruchowa pdf, dagome iudex co to, ibuk pwn, zarządzanie organizacją pdf, kindle jak działa, magdalena sitek, agata ulanowska, kamienna małpa, dom czwarty pdf…