Partnerstwo i komunikacja w samorządzie terytorialnym

Autor: Magdalena Kogut-Jaworska

Autorki prezentują zagadnienia dotyczące zarządzania samorządem terytorialnym. jego partnerstwem z otoczeniem. polityką komunikacji i finansowaniem przedsięwzięć. Wskazują na ścisłe powiązanie poruszanych tematów. Zadaniem samorządów jest działanie w obszarze zaspokajania potrzeb społeczeństwa przez dostarczanie odpowiednich dóbr i usług. Samorządy działają w pewnym określonym otoczeniu i ich aktywność powinny cechować otwartość oraz elastyczność. co umożliwia lepsze zaspokojenie potrzeb oraz oczekiwań wielu grup nabywców. Administracja samorządowa wchodzi bowiem w liczne interakcje ze środowiskiem. w którym funkcjonuje. Należy zatem wytworzyć skuteczne mechanizmy umożliwiające m.in. społeczną partycypację. System komunikacji samorządu w

:

Cena:


ISBN

9788379081257: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

Cena:


ISBN

9788381680127: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-sery-ukryte-uzaleznienie-powodujace-otylosc-utrate-energii-oraz-zdrowia-neal-barnard-139907u

Cena:


Prezentacje i wystąpienia w biznesie

Autor: Mariusz Trojanowski

Wystąpienia publiczne to jeden z najważniejszych elementów skutecznego działania w biznesie. W wielu sytuacjach wiele zależy od udanej prezentacji – zarówno w środowisku wewnętrznym przed współpracownikami. podwładnymi czy decydentami. jak i w środowisku zewnętrznym. przed klientami. mediami czy partnerami biznesowymi. Czym w zasadzie jest udane wystąpienie. jak się do niego przygotować i co cechuje dobrego oraz skutecznego mówcę?

By odpowiedzieć na te pytania. dr hab. Mariusz Trojanowski. badacz z Uniwersytetu Warszawskiego oraz doradca wielu przedsiębiorstw. sięga do rozmaitych źródeł. Z jednej strony łączy współczesne prezentacje biznesowe z naukowymi podstawami. wychodząc od retoryki oraz zagadnień związany

69: https://woblink.com/ebook/roboty-budowlane-andrzej-wieckowski-139416u

Cena:wiry sienkiewicz, jan iwanek, pillars of eternity poradnik, stanisław cebrat, pokolenie ikea pdf, seryjni mordercy książka, książki sylvia day, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, ebook genetycy pdf, jacek oskarbski, andrzej jaskulski, slepy tor, książki fantazy, owidiusz metamorfozy pdf, krzysztof korzeniewski, stany zagrożenia życia pdf, wojciech wrzosek, dziewczynka która wypiła księżyc pdf, psychologia społeczna wojciszke pdf, ćwiczenia z logiki, ludwika zachariasiewicz, unia europejska książki pdf, zakazana ella fields, współczesne społeczeństwo polskie pdf, żona michaela jordana…