Gem. set. mecz. Tajemna broń światowych mistrzów tenisa

Autor: Mark Hodgkinson

Czy istnieje lepszy sposób. aby poprawić umiejętności gry w tenisa − a jednocześnie jeszcze bardziej docenić ten sport − niż poprzez odkrycie sekretów najwybitniejszych graczy świata i ich trenerów?

Jeśli chcesz podnieść swój poziom w oparciu o wskazówki graczy tenisowej elity. w tym zdobywców Wielkiego Szlema i liderów światowych rankingów – musisz przeczytać tę książkę!

Gem. set i mecz jest jedynym w swoim rodzaju zbiorem wskazówek gwiazd białego sportu. Sekrety swojej gry zdradzają: Maria Szarapowa. Andy Murray. Grigor Dimitrow. Venus i Serena Williams. Eugenie Bouchard. Kei Nishikori. Pete Sampras. Steffi Graf. Boris Becker. Stefan Edberg. Milos Raonic. Karolina Woźniacka. Stan Wawrinka. Chris Evert. Goran Ivanišević. Jo-Wilfried Tsonga. Bob i Mike Bryanowie. Martina Navratilova. Gaël Monfils. Petra Kvitová. Ana Ivanović czy Marin Čilić. W książce znajdują się również rady pani Lynette Federer. mamy Rogera. która podpowie jak być dobrym rodzicem w świecie tenisa. Swoimi przemyśleniami podzieli się Toni. wujek Rafy Nadala. i wielu innych znakomitych trenerów: Patrick Mouratoglou. Nick Bollettieri. Paul Annacone. Marian Vajda. Judy Murray. Darren Cahill. Roger Rasheed. Robert Lansdorp. a także Gil Reyes. były trener przygotowania fizycznego Andre Agassiego.

Z książki dowiesz się między innymi jak:

• ukryć kierunek serwisu.

• utrzymać formę przez cały rok.

• atakować jednoręcznym bekhendem.

• wykorzystać własną przesądność.

Rzadko się zdarza. by w jednym miejscu zebrano porady autorstwa najlepszych fachowców z danej branży. W tej książce to się udało. Każdy. kto połknął bakcyla tenisa i mierzy się z rywalem (oraz sobą samym) na korcie. powinien ją przeczytać – a zwłaszcza młodzi adepci tej dyscypliny. Zbiór. wydawałoby się. prostych. ale jakże celnych wskazówek pozwoli uniknąć błędów. które popełniali nawet najwięksi. Skorzystaj z doświadczenia najwybitniejszych tenisistów świata. Naprawdę warto.

Adam Romer. redaktor naczelny magazynu „Tenisklub”

Ta książka powinna się znaleźć na półce każdego tenisisty. a nawet w torbie z rakietami. Porady i wskazówki w niej zawarte pochodzą od najlepszych praktyków na świecie – wybitnych tenisistów i trenerów. A kto. jak nie oni. najlepiej zna techniczne. taktyczne. a także psychologiczne tajniki tej dyscypliny? Dzięki lekturze tej książki dowiecie się nie co. ale jak robić. żeby jeszcze lepiej grać w tenisa.

Joanna Sakowicz-Kostecka

była tenisistka. wielokrotna mistrzyni i reprezentantka Polski. komentatorka telewizyjna

W książce Gem. set i mecz gwiazdy tenisa światowego udzielają porad dotyczących tych aspektów gry w tenisa. za które są szczególnie podziwiane. Zatem tajniki serwisu zdradzają na przykład Pete Sampras. Milos Raonic. Goran Ivanisevic. Sabine Lisicki. o istotnych elementach gry bekhendem opowiadają Stan Wawrinka. Richard Gasquet. a forhend charakteryzują między innymi Carlos Moya czy Steffi Graf. Od Kim Clijsters dowiemy się. jak wykonywać wślizgi. od Grigora Dimitrova jak zagrywać tzw. hot dogi. od Borisa

Beckera jak „nurkować” do woleja. od Tima Henmana jak grać „serwis-wolej”. a Pete Sampras mówi o smeczach po odbiciu z dwóch nóg. W książce znajdziemy także polskie akcenty. Jerzy Janowicz odpowiada na pytanie. jak zagrać przełomowy turniej w karierze. Urszula Radwańska radzi. jak wynieść korzyści z siostrzanej rywalizacji. a Agnieszka Radwańska podpowiada. jak urozmaicić grę.

Wybitni zawodnicy z dużą otwartością odsłaniają tajemnice swoich „firmowych” zagrań i dzielą się doświadczeniami zebranymi w ogniu wieloletniej rywalizacji. Duża w tym zasługa autora książki. Markowi

Hodgkinsonowi udała się rzecz wyjątkowa – pozyskał przychylność i wsparcie zawodników oraz ich sztabów szkoleniowych.

Polecam tę książkę przede wszystkim samym tenisistom niezależnie od wieku i poziomu gry. ale także

szkoleniowcom i rodzicom zawodników. Przeczytałem ją z dużym zainteresowaniem i sądzę. że trudno będzie o sympatyka tenisa. który nie znajdzie w niej nic ciekawego dla siebie.

dr Tomas z Schefke

dyrektor ds. kształcenia trenerów PZT. wykładowca AWF Poznań. trener tenisa I klasy

Mark Hodgkinson mieszka w Londynie. Jest dziennikarzem i autorem książek o tematyce tenisowej. ma w dorobku m.in. biografie Andy’ego Murraya i Ivana Lendla.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 37.9


Biały wróbel

Autor: Gabriela Kusz

Ogień strawił całe dotychczasowe życie Arlety. W wyniku tragicznego pożaru straciła wszystko. co uznawała za najważniejsze: dom. rodzinę. a nawet własne imię. Osamotniona i zrozpaczona dziewczyna dostaje jednak drugą szansę i trafia pod opiekę bogatej Francuzki. gdzie na nowo uczy się żyć – tym razem w luksusowym otoczeniu gotyckiej rezydencji. Wciąż jednak ma poczucie. że jej miejsce jest gdzie indziej… Wszystko się zmieni. gdy dziewczyna pozna legendę o Żywiołach. odkryje mroczną tajemnicę swojego pochodzenia i dowie się. że jest ostatnią Hybrydą Lodu. Od tej pory będzie musiała zrobić wszystko. by nie wpaść w ręce Szatana i ratować się przed potępieniem…

Czy uda jej się stawić opór znacznie potężniejszym od niej siłom Podziemia? Kto stanie się jej sojusznikie

:

Cena:


Jakość w Agile

Autor: Karolina Zmitrowicz

Książka Jakość w Agile została w całości poświęcona szeroko rozumianej tematyce zarządzania jakością w zwinnych projektach IT – od organizacji procesów jakościowych. przez różne podejścia. aż po konkretne narzędzia i techniki wspierające zarządzanie jakością.

Na początku autorzy skupiają uwagę na kulturze organizacyjnej. jako niezbędnej podstawie do zbudowania ekosystemu zarządzania jakością w całej organizacji. Pokazują. co należy zrobić w przypadku konieczności zaplanowania i wdrożenia procesów zarządzania jakości w organizacji.

Następnie schodzą na poziom produktu i projektu. Kolejno omawiane zagadnienia poprowadzą Czytelnika przez cały proces wytwórczy. począwszy od pomysłu biznesowego. poprzez efektywne pr

25.2: https://woblink.com/ebook/hillary-clinton-kariera-polityczna-longin-pastusiak-133382u

Cena:


Auto w terenie. Podstawy jazdy 4×4

Autor: Sławomir Makaruk (Makaron)

Pełna praktycznych porad książka omawia podstawowe zagadnienia związane z pokonywaniem typowych przeszkód terenowych. eksploatacją samochodu i zasadami jazdy w terenie.

Wyjaśnia reguły użycia wyciągarki i techniki wydobycia unieruchomionego pojazdu. Pokazuje sposoby pokonania zarówno zbiorników wodnych i jazdy w górach.

O Autorze:

Sławomir „MAKARON” Makaruk

Podróżnik i kierownik wypraw. instruktor off-road. Członek prestiżowego EXPLORERS CLUB of NEW YORK.

Uczestnik CAMEL TROPHY – w pierwszej polskiej załodze na trasie Tanzania-Burundi. Szef wszystkich polskich edycji CT . instruktor renomowanego MAT-Marlboro Adventure Team. Od ponad 30 lat porusza się samochodami terenowymi po wszystkich prawie kontynentach.

Wydawnict: Psychoskok

Cena: 9.9


Skrzywdzona

Autor: Natasha Preston

Scarlett Garner nie pamięta nic sprzed swoich czwartych urodzin. Gdy tylko próbuje wydobyć z pamięci jakieś wspomnienia. ból głowy staje się nie do zniesienia. Powoli więc godzi się z tym. że jakaś jej część przepadła na dobre. Kiedy w jej szkole zjawia się nowy uczeń. który próbuje pomóc Scarlett w odzyskaniu wspomnień. dziewczyna zakochuje się w nim bez pamięci. Wydaje się. że wszystko zmierza w dobrą stronę. ale wówczas wypadek samochodowy powoduje pojawienie się przebłysków dawno zapomnianych wydarzeń. Czy na pewno jednak chciałaby je pamiętać? Dobrze. że w tym trudnym czasie może liczyć na Noaha. który oferuje jej takie wsparcie. o jakim marzyłaby każda z nas. Tylko że powody jego zaangażowania stają się coraz bardziej niejasne…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.99sprawdzian klasa 4 figury geometryczne, doktor dolittle i jego zwierzęta pdf do pobrania za darmo, runy slowianskie, pismo święte pdf, adam mickiewicz dziady cz 3, chemia żywności sikorski pdf, kolejne 365 dni pdf download, rigcz gonciarz, jan karski biografia, japoński wachlarz powroty, tomasz duraj, maciej szlinder, pan pierdziołka spadł ze stołka pdf, egzamin na tłumacza przysięgłego angielski, jak pisać testament, wywiad cechy, tomek wśród łowców głów pdf, nietoperz i suszone cytryny, karolcia lekturą pdf, błękitny zamek audiobook, romans pdf, joachim łeptuch, ikigai książka…