ISBN

9788374828444: Wydawnictwo

Format

15.6: https://woblink.com/e

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część czwarta: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od poł. XI w. aż do upadku niepodległości Słowian zaodrzańskich (1036-1171)

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom trzeci. część czwarta dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od połowy XI w. aż do upadku niepodległości Słowian zaodrzańskich (1036-1171). Współzawodnictwo Polski z Czechami w XI w.: 1. Brak między Słowianami jedności i zgody. 2. Najazd Brzetysława I na Polskę (r. 1038-1039). Interwencja Henryka III na korzyść Kazimierza I. Powrót Kazimierza I do Polsk

:

Cena:życie polskie w dawnych wiekach, wilibald winkler, zarządzanie teoria i praktyka, jerzy ambroziewicz, czynna napaśc na funkcjonariusza policji, olga tokarczuk pdf, władysław studnicki wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej pdf, rodzina jako system pdf, lektura asiunia, zawodność, wzory kultury ruth benedict pdf, latarnik tekst pdf, dwudziestolecie międzywojenne książki, maryna mniszkówna, słownik poprawnej polszczyzny online, audiobook za darmo, czarna owieczka pdf, bogowie i herosi greccy, winnetou pdf, atlas ziół leczniczych, wypuśćcie, kwiaty dla algernona pdf, finanse przedsiębiorstw książka pdf, walc stulecia, english for business and politics, zwiadowcy 14, korespondencja biznesowa po angielsku, finanse przedsiębiorstw. przykłady zadania i rozwiązania pdf…