MotiVit. Pigułki motywacyjne. Seria 3

Autor: L. M. Book

MotiVit zalecany jest w stanach zwiększonego zapotrzebowania na motywację. inspirację oraz zachętę. Jedna seria MotiVitu to 80 pigułek motywacyjnych. z których każda zawiera kilka wyjątkowych myśli lub sentencji. Ich autorami są wybitni ludzie różnych epok: wynalazcy. filozofowie. przedsiębiorcy. duchowi przywódcy oraz politycy. którzy wywarli trwały wpływ na innych. a nawet zmienili losy świata.   MotiVit to suplement duchowej diety. Dodaje energii. motywuje do działania. Może też sprawić. że w inny sposób spojrzysz na życie i wyzwania codzienności.     PODSTAWOWE INFORMACJE:   SKŁAD:   Pigułki motywacyjne MotiVit zawierają inspirujące i motywujące myśli oraz idee. Niektóre z nich pochodzą z czasów współczesnych. inne ‒ sprzed kilku wieków. jeszcze inne ‒ ze starożytności.   DOSTĘPNE OPAKOWANIA   Każda z dostępnych serii MotiVitu zawiera 80 pigułek motywacyjnych.   WSKAZANIA   Wskazaniem do stosowania MotiVitu jest zwiększone zapotrzebowanie na motywację. inspirację i zachętę. MotiVit jest również zalecany osobom szukającym sensu życia i pragnącym uporządkować życiowe priorytety.   DAWKOWANIE   Najczęściej stosowaną dawką jest jedna pigułka dziennie. W stanach wzmożonego zapotrzebowania na motywację i inspirację można bezpiecznie stosować kilka pigułek jednego dnia. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przyjmując MotiVit rano.   OSTRZEŻENIE   Regularne stosowanie MotiVitu ‒ podobnie jak innych pigułek motywacyjnych ‒ może pozytywnie wpłynąć na sposób. w jaki postrzegasz świat i innych ludzi. a nawet ‒ zmienić twoje życie.   Nie stwierdzono działań niepożądanych w przypadku jednoczesnego stosowania MotiVitu z innymi pigułkami motywacyjnymi.

Wydawnictwo: Logos Media

Cena: 9.5


ISBN

9788377882221: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-techniki-samorozwoju-czyli-jak-lepiej-zapamietywac-i-uczyc-sie-szybciej-natalia-minge-krzysztof-minge-8874u

Cena: Krzysztof Minge


ISBN

9788378592662: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/kto-moze-byc-zebra-i-inne-historie-tomasz-bodziony-8912u

Cena:


Szansa na życie

Autor: Diane Chamberlain

Ile jest w stanie zrobić matka. by ochronić własne dziecko?

Jedynym marzeniem ośmioletniej Sophie Donohue jest być jak inne dziewczynki. Jej matka Janine z ociąganiem zgadza się. by córka razem z zastępem zuchów pojechała na dwudniowy biwak. Dziewczynka z wyjazdu nie wraca.

Wbrew swym pragnieniom Sophie nie jest jednak zwykłą ośmiolatką. Cierpi na rzadką chorobę. a Janine. podejmując ostatnią próbę uratowania jej życia. wpisała córkę na eksperymentalną terapię. pomimo ostrych sprzeciwów swoich rodziców i byłego męża. Bez leku Sophie długo nie przetrwa; matczyna intuicja podpowiada Janine. że jej córka żyje. ale czasu jest niewiele.

Głęboko w lasach Wirginii toczy się inny dramat. Sophie znajduje schronienie w chacie Zoe. która walczy o uratowanie własnej córki.

12: https://woblink.com/ebook/hashtag-norbert-gora-8914u

Cena:


Kultura. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Ryszard Horowitz |Joanna Kos-Krauze i Krzysztof Krauze | Wiesław Myśliwski | komiks | historie alternatywne | Znaki Roku 2013 – najciekawsze artykuły kulturalne

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99problemy osób starszych, zabójcze ciało, zabliźnione serca, niemiecki słownictwo tematyczne, oczy ciemności koronawirus, potęga teraźniejszości ebook, 3kino, byłam żoną szejka pdf, chłopcy z placu broni streszczenie audiobook, propriocepcji, ogień i krew pdf, chemia w kosmetyce i kosmetologii, ekshibicjonizm społeczny, eckhart tolle potęga teraźniejszości pdf, fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej pdf, konflikty światowe…