Wskazania żołnierskie

Autor: Wacław Sieroszewski

Każda praca wykonywana zbiorowo wymaga dyscypliny. Nawet szybkie wykopanie rowu wymaga. aby ludzie zeszli o jednej godzinie w określonym punkcie. aby przynieśli z sobą łopaty. aby zgodzili się kopać w wyznaczonym przez ich kierownika miejscu. aby każdy spełnił swoją robotę do końca

Cierpliwość pochodzi od słowa „cierpienie“ i wyraża zdolność do spokojnego i rozumnego przemagania wszelkiego bólu. wszelkiej dolegliwości.

Śmierć chodzi za człowiekiem i nikt nie jest pewny dnia ani godziny.

A mimo to ludzie żyją. pracują. weselą się. żenią. kłócą. godzą. zabiegają o rzeczy drobne i wielkie. rozpoczynają wieloletnie roboty. sadzą drzewa. których owoców nie będą spożywać… Słowem. zachowują się tak. jak gdyby śmierć nie

37: https://woblink.com/ebook/posrod-roz-myra-johnson-137467u

Cena:


ISBN

9788381292276: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/stan-lee-czlowiek-marvel-bob-batchelor-139833u

Cena:


Odwet oceanu

Autor: Frank Schätzing

Jak wiele ingerencji człowieka może znieść natura?

Co się wydarzy. gdy żywioł w końcu się zbuntuje?

Peruwiański rybak ginie bez śladu na morzu. U wybrzeży Norwegii

eksperci od odwiertów naftowych odkrywają na dnie zagadkowe

kolonie robaków. Potem wydarzenia następują jedno po drugim.

Wieloryby i delfi ny atakują łodzie z pasażerami. Parzące meduzy

przepędzają turystów z plaż. W restauracjach eksplodują homary.

rozpryskując śmiertelnie niebezpieczną substancję. Miliardy krabów

wychodzą z morza i zatruwają miasta na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

I wreszcie połowa Europy znika pod wodą na skutek potężnego

tsunami…

Świat morski. zagrożony przez bezmyślną działalność człowieka.

musi się bronić.

Thriller ekologiczny bazujący na rzetelnej wiedzy naukowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 47.9


Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern

To nie jest zwykła książka o zarządzaniu. Ani poradnik o tym. jak pracować więcej i szybciej. Wręcz przeciwnie. Jeśli przeszkadza wam mikrozarządzanie. irytuje was to. że wasz szef myśli. że zawsze ma rację. nie wiecie. co dzieje się w firmie i nie macie najmniejszej ochoty wysiadywać kolejnych nadgodzin w biurze – dobrze trafiliście.

Choć zaczynają od tego. że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania. Stefan Stern i Cary Cooper pokazują. że istnieje wiele złych. Pierwszy. który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem. to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca. nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jede

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137496u

Cena: Jakub Ćwiekruthless people pdf pl, chorwacja w unii europejskiej, dzieje kultury latynoamerykańskiej, rozstanie stylo fantome, dominika wetoszka, kraniec świata sapkowski pdf, jarzemski piotr, zanim umrę książka, www wolters kluwer, autogenny schultza, sekrety diety, co oznacza powiedzenie od sasa do lasa, cezarygmyz, louise allen, środowisko wychowawcze pdf, zawsze przy tobie pdf, agradacja, wojciech pomykało, tamitu, cykl o wiedźminie, polskie standardy rachunkowości, daniel kahneman pułapki myślenia pdf, drogowskaz statystyczny…