Flu Game

Autor: Wojciech Klęczar

Wyjątkowo gorący lipiec 2016 roku. Apogeum przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Tajemnicze zaginięcia mieszkańców miasta. W takim właśnie kontekście poznajemy Kamila Wojtasa: zdolnego sędziego. a zarazem człowieka bez właściwości. w którego pozbawionym sensu życiu nie dzieje się zupełnie nic. Do czasu.

Klęczar. w pozornie lekkim i humorystycznym tonie. stawia pytania jak najbardziej poważne: o to. kim jesteśmy po ściągnięciu masek i czy autentyczne życie jest w ogóle możliwe. A może role. które codziennie odgrywamy. to nasza prawdziwa twarz? ‚Flu Game’ to również z ducha houellebecqowski (anty)kryminał egzystencjalny o niezwykłych zbiegach okoliczności. pamięci i zapominaniu. o zależnościach i uzależnieniach. a także o… miłości d

49: https://woblink.com/ebook/kultura-jezyka-polskiego-andrzej-markowski-135847u

Cena:


Bezpieczny Tarot

Autor: Maria Bigoszewska

Już dziś możesz skorzystać z ponad dwudziestoletniego doświadczenia zawodowego Autorki i poznać prawdę o tarocie. Zapewne zdarzyło Ci się usłyszeć różne opinie dotyczące tej niezwykłej talii. Niektóre z nich przed nią przestrzegają.

Łatwo jest jednak krytykować coś. czego się nie zna…

Dzięki tej książce będziesz w stanie odróżnić przepełnione kompleksami i uprzedzeniami opinie dyletantów od fachowych i godnych zaufania informacji. Strach przed tarotem

rodzi się bardzo często z niewiedzy. Teraz masz okazję poznać prawdziwe. pozytywne oblicze tarota!

Analizując poszczególne arkana dowiesz się. jak możesz „oswoić” własną. wyjątkową i w pełni Tobie posłuszną talię. Nowością jest wróżba miłosna przypisana do każdej karty. Dzięki niej nie tylko

https://woblink.com/product-publication/download/136489/epub: 1

Cena:


Na przekór zasadom

Autor: Mary Brendan

Lady Joan Moreland pochodzi ze starego szanowanego rodu. Jako córka księcia obraca się w najlepszym towarzystwie i bierze udział w najbardziej elitarnych wydarzeniach sezonu. Lady Joan różni się od większości dam z towarzystwa. bowiem udziela się charytatywnie. Nie ogranicza się jednak do pomocy finansowej. osobiście odwiedzając potrzebujących nawet w najgorszych dzielnicach Londynu. Podczas jednej z takich wypraw wpada w tarapaty. a przed niebezpieczeństwem ratuje ją Drew Rockleigh. Wkrótce Joan dowiaduje się. że Drew pochodzi z arystokratycznej rodziny. ale nieszczęśliwym zrządzeniem losu stracił cały majątek. Joan postanawia mu pomóc. Nie wie. że w ten sposób wplącze się w niebezpieczną intrygę. w której może stracić znacznie więcej niż reputację… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788328710368: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/wszystko-co-mamy-golnaz-hashemzadeh-bon

Cena:mróz ekspozycja pdf, pątnik, ibuk.pl, serce gangstera pdf, waldemar gos, the kissing booth książka pdf, pilch spis cudzołożnic, kpa komentarz, amerykańskie pieszczochy, scooby doo książka, polska literatura kobieca, angielskie idiomy pdf, paluchowski diagnoza psychologiczna, kryptonim kawki, mroczne miejsca, królewska era galacticos, rysunek techniczny dla mechaników lewandowski, lupar, ebook biblioteka, projektowanie urbanistyczne…