Wielka księga dań w słoiku

Autor: Tanya Linton

Proste przepisy na zdrowe i smaczne lunche. sałatki i desery. które zamkniesz w słoiku i zabierzesz do pracy. szkoły czy na wakacje!

Jeszcze kilka lat temu słoiki były zarezerwowane wyłącznie do konserwowania i przechowywania żywności. Dziś moda na dania w słoiku zaczęła obejmować cały świat. Co jest przyczyną takiego sukcesu niepozornych szklanych naczyń z jedzeniem? To przede wszystkim podręczny. wygodnie i bezpiecznie zapakowany wartościowy posiłek. który często nie wymaga nawet minuty gotowania!

Zacznij korzystać ze słoików. a szybko się przekonasz. że to fantastyczne. proste i uniwersalne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli się ma do dyspozycji smakowite i pomysłowe przepisy z tej książki. Ciesz się różnorodnością smaków podczas śniadania. lunchu oraz kolacji. W Wie

:

Cena:


:

:

Cena:


:

:

Cena:


Sypiajac z Panią G. Historia przemocy

Autor: Adaśq Kowalczuk

9 miesięcy kłótni. 9 miesięcy ignorowania. 9 miesięcy wmawiania choroby psychicznej i straszenia policją. Tyle czasu Prosiaczek mieszkał z Gestapo i tyle tkwił w toksycznym związku. Kłótnie. groźby. wyzwiska. wyrzucenia z domu za najdrobniejsze przewinienia. Lekarstwem na nieudany związek okazuje się kurs tańca. Dzięki niemu mężczyzna odkrywa drugą młodość. a szaleństwa na parkiecie pozwalają mu zapomnieć o bolesnych przeżyciach. Nowe znajomości sprawiają. że znowu czuje się wartościowym i cieszącym życiem człowiekiem. Prosiaczek postanawia jednak ostatecznie rozliczyć się z przeszłością i wymazać z pamięci przykre wspomnienia. pisząc książkę. Ponowne rozdrapywanie starych ran okazuje się jednak bolesną sprawą. Czy można ją choć częściowo obrócić

:

Cena:


ISBN

9788365624819: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:pieronie, goethe faust pdf, publikacje naukowe online, kryminał 2019, marcin wolski las vegas, ostatnia arystokratka mobi chomikuj, ratownictwo medyczne leki, agnieszka sowińska, rozwiązanie umowy z biurem rachunkowym wzór pdf, chemia nowej ery klasa 7 testy pdf, warszawa wojna, postmodernizm filmowy, marek menkiszak, dzieci z dworca zoo pdf, nietypowa matka polka pdf, kathrin lange, masa o procesie polskiej mafii…