Wyszczekana miłość

Autor: Jenn McKinlay

Prawdziwa miłość przychodzi niespodziewanie

Carly wraca z podkulonym ogonem do rodzinnego miasteczka Bluff Point. Nie jest jednak sama. Towarzyszą jej stary labrador oraz wyjątkowo wygadana papuga. którzy dołączyli do niej. zanim jej życie rozpadło się na kawałki.

W lokalnym pubie spotyka seksownego fizjoterapeutę Jamesa. Mężczyzna stara się zdobyć jej serce. oferując pomoc w poszukiwaniach nowego domu zwierzakom Carly.

Gdy wreszcie kobieta zgadza się na randkę. wydaje się jej. że mogłaby być w końcu szczęśliwa. Jednak James ma sekrety i jeśli nie otworzy się przed Carly. to ich uczucie nie przetrwa.

__

O autorce

Jenn McKinlay – amerykańska bestsellerowa autorka „The New York Times”. „USA Today”. „Publisher’s Weekly” znana z wciągający

:

Cena:


Czerwony wariant

Autor: Siergiej Niedorub

Co. jeśli widma czerwonej linii przypominają o sobie w każdej tajemnicy i zagadce przez wszystkie kolejne lata? To niemożliwe. żeby ktokolwiek mógł tam przeżyć. a jednak…

Podczas któregoś z wypadów stalkerzy Krzyża – położonej w podziemiach Kijowa wspólnoty mieszkańców stacji obu ocalałych linii – znajdują na powierzchni człowieka w mocno zniszczonym skafandrze ochronnym. Jest obcy w świecie metra i nikt nie potrafi powiedzieć. kto to i skąd przybył. nie licząc miejscowej dziewczyny z uszkodzonym mózgiem i psychiką dziecka. Żeby dokopać się do jej wspomnień. potrzebna będzie pomoc kogoś. kto zdoła się z nią porozumieć.

Nauczyciel Jon podejmuje się przeprowadzić dziewczynę na drugi koniec Krzyża. w peryferyjne i dzikie rejony. aby znaleźć jej lekarza. Ktoś próbuje i

30.9: https://woblink.com/ebook/tamte-wakacje-taylor-sara-137475u

Cena:


Tajniki uwodzenia

Autor: Sabrina Jeffries

Edwin Barlow. lord Blakeborough. zgodził się pomóc impulsywnej podopiecznej swojego przyjaciela. lady Clarissie Lindsey. która znalazła się w kłopotliwym położeniu. Edwin. który właśnie rozglądał się za odpowiednią żoną. zdawał sobie sprawę. że opieka nad Clarissą nie ułatwi mu zadania. Chociaż błyskotliwa. niezależna. piękna dziewczyna oczarowała go. obawiał się. że byłaby absolutnie nieodpowiednim materiałem na małżonkę… jeśli w ogóle chciałaby na męża takiego zimnego cynika jak on. A mimo to niczego nie pragnął tak bardzo. jak jej zdobycia…

Wydawnictwo: BIS

Cena: 25.9


ISBN

9788380839984: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/pozdrawiam-z-demoluda-aneta-wybieralska-137449u

Cena:interpretacja ekg kurs podstawowy, edukacja żywieniowa prezentacja, kowal prawdziwa historia pdf, sztuka perswazji, niccolo machiavelli książe pdf, topory wikingów, puzyńska rodzanice chomikuj, wstęp do psychologii pdf, drogi żółciowe anatomia, dwie drogi pdf, wykop płatonow, audiobooki w abonamencie, dragon age inkwizycja szmaragdowe mogiły, problem hilberta, idiografia, bochenek anatomia pdf…