ISBN

9788378598046: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/mma-fighter-szansa-vi-keeland-30681u

Cena:


Wzniesienie

Autor: Milen Ruskow

Napisana stylizowanym. niepowtarzalnym językiem powieść. wciąga od pierwszej strony w wir dramatycznych wydarzeń i komicznych sytuacji. z maestrią przeplatanych barwnymi opisami i „filozoficznymi” rozważaniami bohaterów.

Jest rok 1872. W Bułgarii pod panowaniem tureckim toczy się walka o wolność. o prawo do tożsamości narodowej. o język. sztukę. literaturę i religię. Jest to czas odrodzenia narodowego. także czas działalności rewolucyjnej. partyzanckiej i zbójnickiej.

Czytelnik poznaje tę rewolucyjno-rozbójnicką rzeczywistość z perspektywy słabo wykształconego. prostolinijnego Gicza i jego wiernego towarzysza Asencza. Uzbrojeni w pistolety i książki buntownicy wyruszają z miasta Koteł. by przyłączyć się w górach do jednej z grup rewolucjonistów. Razem z nimi biorą udział w napadz

:

Cena:


60 sekund dziennie. by zarządzać lepiej

Autor: Adam Dębowski

To nie książka. To 3 miesięczny projekt. który przyniesie wymierne zmiany. To esencja praktycznego zarządzania.

Lider. menadżer. przedsiębiorca chce zawsze dwóch rzeczy: większych efektów (pieniędzy. sprzedaży. osiągnięć) oraz świętego spokoju (aby mógł zająć się tym co lubi. a nie bzdetami i bezsensownymi sprawami).

Kluczową kompetencją jest podejmowanie decyzji. Im jesteś wyżej w strukturze firmy lub Twoja firma się bardziej rozwija. tym mniej zajmujesz się sprawami operacyjnymi. a coraz bardziej podejmowaniem decyzji. Najlepiej jeśli każda decyzja zajmowałaby 60 sekund: 30 sekund poznajesz sytuację. 29 sekund analizujesz. 1 sekunda podejmujesz decyzję. Aby to było możliwe wszystkie inne procesy. systemy. strategie muszą działać sprawnie. a ludzie muszą

:

Cena:


Dotyk zła

Autor: Dominika Budzińska

Świat. w którym zło wykrada się z ciemności gdy tylko zamkną się drzwi. potrafi okrutnie zranić. naznaczyć piętnem na resztę życia. Nagle znikają kolory. a istnienie przybiera odcienie czerni. Nic już nie będzie takie jak dawniej. największy hałas nie zagłuszy krzyku duszy. najsilniejszy lek nie uśmierzy bólu. który z każdym dniem mocniej wgryza się w myśli. Stan nieistnienia i zagubienia. ciszy i walki. czas smutku i czas zemsty. czas nienawiści. zło w czystej postaci.

‚DOTYK ZŁA’ – kryminał psychologiczny. którego akcja toczy się w Nowym Jorku. Główna bohaterka. młoda dziennikarka to kobieta boleśnie doświadczona przez los. naznaczona piętnem krzywd dzieciństwa. Koszmarna i niezwykle bolesna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. kładzie się cieniem na kartach życia. Codzienna

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Cena:il 62m kosciuszko, ebooklibra, oczy ciemności ebook, funkcja jezyka, projektowanie doświadczeń, kurek turystyka pdf, zwroty po rosyjsku, promocja zdrowia i edukacja zdrowotna pdf, prawda cię wyzwoli, wydawnictwo proszynski, dogmatycy, szepty zmarłych pdf, struktura gospodarki światowej, wyrwa wojciech chmielarz, www mojpieknyogrod pl, www wolters kluwer, sharon kendrick, soma poradnik…