Sfinks lodowy

Autor: Juliusz Verne

Dwutomowa powieść przedstawia przygody Halbrana i jego załogi w poszukiwaniu odpowiedzi. co stało się z Pymem.

Puste. odstraszające silnymi mrozami. pozbawione prawie wszelkiego życia. zarówno zwierzęcego jak roślinnego. daleko ku południowemu biegunowi wysunięte wyspy. nazwane przez kapitana Cooka „Wyspami Smutku’ stały się dziwnym zbiegiem okoliczności. widownią osobliwych aż do nieprawdopodobieństwa wypadków.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Miłość w czasach dyskontów

Autor: Daniel Koziarski

Dziś jest dobry moment na miłość – możliwe. że kolejnego już nie będzie.

Oliwia ma trzydzieści siedem lat. Po średnio udanym doświadczeniu emigracyjnym na Wyspach zdążyła dorobić się w Polsce narzeczonego. pracy w korporacji i mieszkania na kredyt. Na jej życiu ciążą jednak trudne doświadczenia z przeszłości. które nie pozwalają cieszyć się kolejnymi osiągnięciami i zbliżającym się wielkimi krokami ślubem.

Oliwia zdaje sobie sprawę. że tak naprawdę wciąż przed czymś ucieka. a jej życie zatrzymało się wiele lat temu. pewnego styczniowego dnia.

Autor we właściwym sobie. nasyconym goryczą stylu uświadamia. że życie daje wiele szans na podjęcie decyzji i tylko od nas zależy. czy zdążymy je wykorzystać. Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Masoneria. Religia lucyferyczna

Autor: Praca zbiorowa

Aby zapewnić sobie papieża o cechach przez nas wymaganych. przede wszystkim należy zadbać o to. aby wykształcić mu […] pokolenie godne królestwa. o którym marzymy. […] W przeciągu niewielu lat to młode duchowieństwo siłą rzeczy obejmie wszystkie stanowiska. ono będzie rządzić. administrować. sądzić. ono utworzy radę przy papieżu. ono zostanie powołane do wyboru nowego papieża.

instrukcje tzw. Wysokiej Wenty. 1819 r.

Czy ten przerażający XIX-wieczny scenariusz masonerii już się realizuje? Czy kard. Mariano Rampolla del Tindaro. kandydat na papieża po śmierci Leona XIII. przynależał do masonerii? Czy masonerii udało się „wychować” następcę św. Piotra? Czy współpraca masonerii z Kościołem jest możliwa? Czy Kościół zmieni swoje nastawienie do masonerii i czy ewentualne poroz

29.9: https://woblink.com/ebook/krew-hydry-michelle-madow-129858u

Cena:


Ich dziecko

Autor: Tadeusz Dołęga-Mostowicz

„Ich dziecko” to poruszająca opowieść o trudnej męskiej przyjaźni zrodzonej na froncie wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku.

Bohaterowie powieści. Justyn Kielski i Marek Domaszewicz. to młodzi ludzie. których przyjaźń zrodziła się podczas walki na froncie wojny polsko-bolszewickiej w 1920 roku. Łączy ich silna więź szacunku i zaufania. lecz obaj rywalizują o względy tej samej dziewczyny. co trochę komplikuje ich dalszą znajomość.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Depresja. Jedzenie. które leczy

Autor: Karolina Szaciłło

Jak wspomóc ciało i umysł. aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem

 i szczęściem?

Depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie. Według statystyk WHO w 2017 r. cierpiało na nią około 350 mln osób. Polskie statystyki mówią o 1.5 mln osób.

Jak w naturalny sposób możemy zapobiegać depresji? Jak wspomagać organizm w czasie choroby? Na te pytania odpowiadają Karolina i Maciej Szaciłło – autorzy książki.

Korzystając z najstarszego systemu medycznego ajurwedy oraz współczesnej dietetyki. autorzy radzą. w jaki sposób przeciwdziałać depresji. jak podnieść życiową energię oraz jak odróżnić depresję od okresowego spadku nastroju.

W książce Depresja. Jedzenie. które leczy znajdziesz m.in.:

· 80 przepisów na główne

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9seks kobiet, książki o homoseksualizmie, pętla dobrego samopoczucia, sprawdzian matematyka klasa 2, polskie książki science fiction, cechy reklamy, stary człowiek i morze pdf, eden lem, zatrzymaj hashimoto pdf, trzej muszkieterowie aleksander dumas, neuroanatomia kliniczna, encyklopedia terroryzmu pdf, sprawny marketing magazyn, bunt reymont, paweł biliński, zarys prawa cywilnego, gabriela zapolska książki, przygody sherlocka holmesa pdf, jakub wodka, polskie termopile co to, dramat romantyczny słowackiego, karolcia mp3, lalki alicja pruś, zza światów…