Między prawami. Przedpiekle

Autor: Vera Eikon

Oto opowieść. w której policja. mafia i polityka spotykają się na jednej drodze.

‚Proca. czyli Komisarz Alan Berg wraca z delegacji z Amsterdamu do swojej macierzystej jednostki. Na miejscu. niepokoi go dziwne zachowanie byłego współpracownika i kolegi. Juliana Sikorskiego ps. ‚Młody’. Okazuje się. że załamanie nerwowe mężczyzny związane jest z zamordowaniem pewnej prostytutki. Sprawa zaczyna zataczać coraz szersze kręgi na najwyższych szczeblach.

‚Między prawami. Przedpiekle’ to pełnokrwista powieść sensacyjno-kryminalna. zapewniająca istną jazdę bez trzymanki. Nie sposób bowiem przy tej książce odetchnąć nawet na chwilę. gdyż akcja pędzi do przodu jak szalona. serwując nam po drodze nowe fakty. nowe wskazówki i szokujące powiązania wywołujące niespodziewane zwroty akcji. Powieść liczy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 59


ISBN

9788307034218: Wydawnictwo

Format

26.57: https://woblink.com/ebook/chrzaszcze-na-wyginieciu-diego-vargas-gaete-31960u

Cena:przedstawienie teatralne dla dzieci scenariusz, syn wiedźmy, ewa woydyłło wiktor osiatyński, kupiona i sprzedana, russkij jazyk, rozwiedzeni w kościele, pan perfekcyjny pdf, finanse owsiak pdf, ludzie i gady pdf, fallen crest szkoła pdf, sztuka kochania wisłocka, kern ludwik, założenia metodologiczne, podstawy pielęgniarstwa chirurgicznego walewska pdf, imię wiatru pdf, kontrolować…