ISBN

9788380835474: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/lola-aleksandra-bialczak-31800u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31924/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


Amerykański sen

Autor: Caitlin Crews

Becca zawsze żyła ze świadomością odrzucenia przez bogatą rodzinę swojej zmarłej matki. Dlatego zaintrygowało ją wezwanie do rezydencji wuja. Teraz jest im potrzebna. Dzięki uderzającemu podobieństwu do kuzynki Larissy. która leży w śpiączce. może pomóc. Musi udawać Larissę i odegrać rolę narzeczonej Thea Garcii…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Weekend we Włoszech

Autor: Miranda Lee

Harriet McKenna jest najlepszą asystentką. jaką Alex Kotana kiedykolwiek miał. Praktyczna. doskonale zorganizowana. zawsze profesjonalnie zdystansowana. Stara się nie wypaść z roli nawet wtedy. gdy po rozstaniu z narzeczonym wali jej się świat. Alex chciałby ją pocieszyć. Jego zdaniem Harriet potrzebuje trochę odpoczynku i zabawy. dlatego zaprasza ją na wspólny weekend do Włoch…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Tydzień w Paryżu

Autor: Robyn Grady

Bailey Ross zjawiła się w domu Matea w najmniej odpowiednim momencie. Doktor właśnie miał wyjechać na urlop. jednak musi zająć się niespodziewanym gościem. Zaintrygowany Bailey. chce ją bliżej poznać. Będzie miał szansę. gdy pojadą razem do Francji. Spędzą tam najbardziej niezwykły tydzień w swoim życiu…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99skóra azjatycka pielęgnacja po polsku pdf chomikuj, zywoty swietych panskich, wpływ społeczny, odrodzenie feniksa pdf, kodeks postępowania administracyjnego z komentarzem, imperium osmańskie książka, wodeck, regionalna odmiana jezyka, marcin kędzior, miszczuka ryba, czasem czuły czasem barbarzyńca pdf, moc pozytywnego myślenia pdf za darmo, 1000 słów rosyjski pdf, spisek renegatów, medaliony zofia nałkowska streszczenie, szczegółowe streszczenie stowarzyszenie umarłych poetów, mazanek podstawy konstrukcji maszyn, 23 sposoby na lenia, angielski repetytorium pdf, rusofilia, rafik schami, fizyka s, logistyka kolejowa, dna moczanowa książka…