Klucz uzdrawiania

Autor: Tadeusz Piotr Szewczyk

Wielki Mistrz Reiki i specjalista od naturalnych metod leczenia wyjaśnia kwestie kluczowe do uzdrowienia fizycznego i duchowego. Dowiesz się. jak możesz budować poczucie własnej wartości jednocześnie unikając oceniania innych osób. Poznasz sposoby na uzdrowienie relacji rodzinnych i nie powielanie błędów swoich rodziców podczas wychowywania własnych dzieci. Autor udowadnia. że Ty również tworzysz negatywne programy. które skutecznie niszczą wymarzone życie. Aby to zmienić możesz skorzystać z mocy pozytywnego myślenia i szeregu niezwykle skutecznych afirmacji. Część ma działanie uzdrawiające. a inne pomogą Ci odmienić kierunek. w jakim zmierza Twoje życie i stać się jednym z wybrańców losu. Odnajdź klucz do zdrowia i spełnienia!

Wydawnictwo: Studio Ast

Cena:


Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

Autor: Beata Matuszewska

Tarot to nie tylko sztuka wróżebna – kart Arkan Wielkich i Małych możesz używać do odczytania poprzednich wcieleń. Jeżeli chcesz wiedzieć. kim byłeś w poprzednim życiu lub interesuje cię czas i miejsce ostatniego pobytu. konkretny zawód. który wykonywałeś. jakiej byłeś płci czy jak wyglądałeś sięgnij do 78 mądrych kart.

  • Czy możliwe. żeby przeszłe wcielenia miały aż taki wpływ na Twoje obecne życie?
  • Dlaczego niektórym wiedzie się w życiu doskonale. a innym. mimo szczerych chęci. niewiele się udaje?
  • Skąd się bierze miłość. a skąd nienawiść od pierwszego wejrzenia?
  • Dlaczego niektóre osoby przeżywają mądrze swoje życie. a inni tego nie potrafią?

Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w Tarocie. kt

24.2: https://woblink.com/ebook/praktyczne-nlp-anusz-flavio-136487u

Cena:


ISBN

9788324057139: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/jurgen-klopp-honigstein-raphael-137885u

Cena:


Serce kobiety

Autor: Jack London

Zbiór krótkich opowiadań Jacka Londona ukazujące życie zaradnych i silnych kobiet Północy.

W swoich dziełach autor przedstawił wzruszającą historię o determinacji i woli życia. o miłości i jego ciekawości wobec sposobu bycia i pięknej urody mieszkanek Północy. które muszą zmagać się z ekstremalnymi warunkami przyrody. jednocześnie przyciągającej i zniewalającej swoim czarem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4.3mróz wyrok pdf, laleczki skazańców, język łaciński podręcznik dla lektoratów szkół wyższych pdf, świat zofii książka, wołos mariusz, słowiańscy królowie lechii. polska starożytna, niepokoje wychowanka torlessa, arabska żona pdf, king chudszy, co to jest e-book, twarze depresji anna morawska, autorka chaty wuja toma, kultura latynoamerykańska, przedwiosnie opracowanie, sapieha amerykańska księżna, pediatria książki, opowiesc wigilijna, roman pdf, psychologia sprzedaży nieruchomości, sposób na elfa ebook, wydawnictwo horyzont, melodia tekst, skazani na shawshank książka pdf, lalka bohaterowie trzecioplanowi…