Noc ósma

Autor: Sebastian Fitzek

FITZEK poraża i przeraża…
Uważaj: to może zdarzyć się naprawdę.
KażdemuTobie też!

Jest ósmy dzień ósmego miesiąca roku. Ósma wieczór. Masz cały kraj wrogów. Czy przeżyjesz Noc Ósmą?
Wyobraź sobie internetową loterię. w której każdy może zgłosić najbardziej znienawidzoną osobę. Ósmego sierpnia zostanie wylosowany jeden człowiek. Przez całą noc będzie on wyjęty spod prawa. Każdy może go bezkarnie zabić. I dostanie za to nagrodę – dziesięć milionów euro.
Uwaga: to dzieje się naprawdę.
Masowy eksperyment psychologiczny wymknął się spod kontroli.
A wylosowano twoje nazwisko…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788366134287: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/twoja-krew-nie-klamie-sabine-linek-129474u

Cena:


Wprowadzenie do filozofii religii

Autor: Meister Chad

CZY MOŻNA ZROZUMIEĆ I OCENIAĆ RELIGIĘ. BĘDĄC NIEWIERZĄCYM? CZY DA SIĘ POGODZIĆ TEORIĘ EWOLUCJI Z KREACJONIZMEM? JAK POWSTAJĄ DOŚWIADCZENIA RELIGIJNE?

 

Wprowadzenie do filozofii religii to kilkakrotnie wznawiana w języku angielskim synteza współczesnej wiedzy na temat filozofii religii. Chad Meister pisze żywym. przystępnym językiem i prowadzi czytelnika krok po kroku przez najważniejsze pojęcia. W dziesięciu rozdziałach prezentuje różnorodność religijną. wychodząc od cech łączących poszczególne wierzenia. takich jak jaźń czy drogi do osiągnięcia zbawienia i jego znaczenie. W interesujący sposób ujmuje zło naturalne (katastrofy) i moralne (wojny). a także relacje pomiędzy nauką i religią oraz wiarą i rozumem.

 

„Z pewnością jest rzeczą wartościową. jeśli a

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Cena:



grzesiuk pięć lat kacetu, romana rupiewicz, alterglobaliści, dolnicki samorząd terytorialny pdf, podstawy automatyki, chyłka immunitet pdf, rola państwa w gospodarce pdf, pola wielokątów sprawdzian klasa 6, fce testy pdf, pieśń duma rycerska, dobraerotyka, steve liebich, złączeni zemstą doci, rynek nieruchomości mieszkaniowych, brandon mull pozaświatowcy, meller gruzja, test z ortografii klasa 4, małe eksperymenty ze szczęściem, bieguni fragmenty, fizykoterapia pdf, małgorzata duży, przeczytaj fragment niemieckiej kroniki thietmara, infp osobowość…