ISBN

9788366134195: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/hashimoto-eberhard-jurgen-wormer-127791u

Cena:


Histeryczki

Autor: Roxane Gay

Przegrane. szalone. matki. siostry. przyjaciółki. kochanki… „Histeryczki” to zbiór opowiadań Roxane Gay. na który składają się różne historie kobiet. oscylujące wokół tematów miłości. przemocy. skomplikowanych międzyludzkich relacji. Nieprzewidywalne. odważne i niepozbawione pikanterii opowiadania. Autorka po tej książce została okrzyknięta mistrzynią opowiadania i znawczynią kobiecej natury w jej różnych odcieniach.

Bohaterkami są tu kobiety: nie wyjątkowe. inne czy gorsze. ale takie. które przeżyły niejedno. bo życie pisze różne scenariusze. Kobieta. która straciła dziecko. która w dzieciństwie doświadczyła gwałtu. która jest kochanką księdza. która jest gruba i brzydka. która jest martwa… która mogłaby być jedną z nas. Współczujemy im. przeżywamy ich historie razem z nimi. cz

49.9: https://woblink.com/ebook/kto-sie-boi-karola-darwina-griet-vandermassen-135681u

Cena:


Winny czy niewinny? Prawdziwe i fałszywe poczucie winy

Autor: Will van der Hart

Will van der Hart i Rob Waller. umiejętnie łącząc osiągnięcia współczesnej teologii i psychologii z głębokim duszpasterskim oraz klinicznym doświadczeniem. dedykują swoją książkę wszystkim zmagającym się z poczuciem winy. Z niezwykłą wrażliwością i mądrością proponują nam odróżnienie prawdziwego poczucia winy. które wiedzie do krzyża Chrystusa i przyjaźni z Bogiem. od fałszywego. które niszczy. dokucza. prowadząc do dręczących wyrzutów sumienia. Ich rady są głębokie i wnikliwe. a przy tym bardzo praktyczne.

Ta książka jest jak drogowskaz. wyznaczający właściwy kierunek do lepszego miejsca – miejsca wewnętrznej wolności.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


https://woblink.com/product-publication/download/127776/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:


Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka

Autor: Anna Francik

Era globalizacji i informacji to czas burzliwych zmian. które wymuszają na organizacjach gotowość do ciągłej ewolucji. Powodują konieczność rozwijania nie tylko zdolności adaptacyjnych. ale także wprowadzania nowych rozwiązań ułatwiających wyprzedzenie konkurencji. Działając w globalnym i burzliwym otoczeniu organizacje zaczynają coraz częściej upatrywać w innowacjach szansy na rozwój i ekspansję. Warunkiem sukcesu opartego na innowacjach jest działanie przedsiębiorcze uwzględniające aspekty etyczne. ekologiczne. integrujące zróżnicowane kulturowo środowiska. Przed zarządzaniem stają coraz bardziej istotne wyzwania. Dotyczą one przede wszystkim stymulowania innowacyjności poprzez wyzwalanie kreatywności i wspomaganie przedsiębiorczości. Zachodzące zmiany

89: https://woblink.com/ebook/prawo-rzymskie-wojciech-dajczak-tomasz-giaro-franciszek-longchamps-de-berier-128154u

Cena: Tomasz Giaro


Opowieści z angielskiego dworu. Camilla

Autor: Magdalena Niedźwiedzka

Trzecia część trylogii ‚Opowieści z angielskiego dworu’ przedstawia losy księcia Karola i Camilli Parker Bowles po tragicznej śmierci księżnej Diany w 1997 roku. Akcja została doprowadzona do drugiego małżeństwa następcy tronu w roku 2005.

Oprócz dalszego życia dwojga słynnych bohaterów prezentuje galerię nieprzeciętnych i wpływowych postaci z ich otoczenia. Ukazuje historię wielkich namiętności. walkę o prawo do samostanowienia. a także starania o określenie swojej roli w świecie. Trylogia jest pierwszą próbą powieściowej fabularyzacji życia Diany. księżnej Walii. Camilli. obecnej księżnej Kornwalii. i księcia Karola. To swego rodzaju subiektywne studium ich życia.

Magdalena Niedźwiedzka. autorka zbeletryzowanych biografii ‚Królewska heretyczka’ i ‚Maria Skłodowska-Curie’ oraz cyklu ‚Opowieści z angielskiego dworu’. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


1

:

:

Cena:wiktora degi ortopedia i rehabilitacja pdf, isfp osobowość, pzwl kod rabatowy, wytrzymałość materiałów pdf, sto lat dzieci, podstawy techniki cyfrowej, interpretacja wiersza nike która się waha, cbrn skrót, religia na bliskim wschodzie, podstawy zarządzania griffin pdf, prawdziwa królowa, władimir sorokin, leki chemia, w paszczy krokodyla, instrumenty zarządzania, cudaczek wyśmiewaczek karty pracy…