Krańce świata. Spojrzenie na Kościół bliski i daleki

Autor: Paweł Kozacki

Paweł Kozacki. duszpasterz – redaktor – przełożony. ma nie tylko bystre i uważne spojrzenie oraz kapitalne pióro. Posiada coś więcej – wyjątkowe doświadczenie Kościoła przeżywanego w różnych miejscach i z różnych miejsc. Światowe spojrzenie. związane z odwiedzaniem braci w różnych miejscach naszej planety. uzupełniliśmy tekstami opisującymi Kościół polski od wewnątrz. z domowego podwórka. Powstała dzięki temu fascynująca perspektywa – spojrzenie na Kościół bliski i daleki.

Fragment wstępu Wojciecha Prusa OP

– Pisze ojciec. że marzy o Kościele pojednanym. To marzenie jest wciąż aktualne?

– W drugorzędnych sprawach dopuszczam absolutną różnorodność. wielobarwność. i szkoda tu tracić energię na przepychanki. Natomiast bardzo mi zależy na rzeczach najważniejszych – żeby one były na możliwie najwyższym poziomie. I o to się staram. o to się modlę. o tym marzę.

Fragment wywiadu Anny Sosnowskiej z autorem

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


ISBN

9788324048601: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/cala-ja-augusta-docher-125241u

Cena:


ISBN

9788374534932: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/warszawskie-pasaze-krzysztof-rutkowski-125703u

Cena:niemieckie a, książki religijne pdf, juliusz ćwieluch, niemiecki slang, jarosław maślanek, prachet, metody radzenia sobie ze stresem psychologia, noc świetlików, mendel gdański konopnicka, podejście procesowe w zarządzaniu pdf, charakterystyka epok, blanka lipińska ten dzień pdf za darmo, bezpieczeństwo ekonomiczne pdf, heroes v poradnik, oralność, saga o wiedźminie audiobook, herring radiologia, krzysztof gąsior, perswazyjny poker, papuga polinezja nauczyła go języka zwierząt…