Klub miliarderów

Autor: Montague James

Mateusz: notka z IV strony okładkiPiłka nożna kiedyś była sportem. Wspaniałą grą. w której wygrywał lepszy.

Dziś jest piaskownicą. w której bawią się obrzydliwie bogaci oligarchowie ze Wschodu. arabscy szejkowie. naftowi potentaci. członkowie rodzin królewskich. multimiliarderzy. Przejmują najsłynniejsze kluby piłkarskie. Decydują o gigantycznych transferach największych gwiazd futbolu.

***

Kim są nowi władcy świata sportu?

Skąd się biorą ich pieniądze?

Dlaczego kradną naszą piękną grę?

***

W swoim reportażu James Montague odważa się sięgnąć głębiej niż ktokolwiek przed nim. by odkryć mroczne sekrety właścicieli najsłynniejszych klubów piłkarskich. Odwiedza obozy pracy w Katarze. gdzie w urągających warunkach tysiące gastarbajterów wznosi

24.9: https://woblink.com/ebook/porod-w-hipnozie-szkola-rodzenia–124593u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125246/epub

1:

:

Cena:


Pamiętniki Jonasza i inne apokryfy

Autor: Cyprian Klahs

Pamiętniki Jonasza i inne apokryfy to zbiór dwunastu opowieści. w których autor proponuje nam osobiste odczytanie Księgi. Bohaterami są zwykli ludzie. podobni nam. poszukujący Boga i samych siebie. dojrzewający w walce. zmagający się z zadaniami. które często przekraczają ich siły. Ludzie radujący się każdym dniem i oczekujący spełnienia Obietnicy.

„Każdy z nas czyta i rozumie to. co czyta. w świetle swojego doświadczenia. wiedzy. wiary. wrażliwości. pragnień i obaw. Dlatego można powiedzieć. że każdy ma swoją Biblię. choć oczywiście zawsze to. co dane – tekst Pisma – jest pierwotne. podstawowe i zobowiązujące. Objawienie staje się jednak objawieniem dopiero wtedy. kiedy na nie reagujemy i jakoś odpowiadamy. nie ma innej możliwości”.

Cyprian Klahs

:

Cena:koniec czasu, zmysłowe przebudzenie chomikuj, diana palmer nieodparta pokusa pdf, historia anglii książka, grzegorz gołębiowski, motyw x, grzegorz foryś, biblia mobi, pan lodowego ogrodu ebook, tim ferriss narzędzia tytanów, drgawki goraczkowe, perwersyjny bogacz pdf doci, hymn watykanu, wędrówka dusz michael newton, everyday english pdf, podstawy konstrukcji maszyn dietrich, chłopcy z placu broni mobi, samouczek hiszpańskiego, exsite pl darmowe ebook download ksiazki 1077017 jakub zulczyk slepnac swiatel, ambroziak joanna…