Upiór w bloku

Autor: Marta Rysa

Wnęka na łóżko udająca pokój.

Dwadzieścia metrów antycznej ruiny.

Podmiejski domek. który okazuje się barakiem pośród chwastów.

Monitoring w każdym pokoju. którym można sterować bezpośrednio z łazienki.

Pośrednicy. którzy udają właścicieli. Właściciele. którzy wcale nie chcą najemców. Sąsiedzi. którzy chcą wiedzieć wszystko… Każdy. kto próbował kiedyś wynająć mieszkanie. musiał mierzyć się z tymi albo innymi problemami. Marta Rysa miała jednak wyjątkowego pecha.

 

Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe to zbiór zabawnych. choć często mrożących krew w żyłach. reportaży o tym jak trudno znaleźć dobre mieszkanie. Autorka z urokiem i niedowierzaniem opisuje szalony świat pośredników i właścicieli nieruchomości.

Przeczytaj. zanim wejdz

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


Uzdrawiające zmiany

Autor: Henry Cloud

Uzdrawiające zmiany to książka napisana przez uznanego specjalistę. który dzieli się z czytelnikiem doświadczeniem zgromadzonym w trakcie wieloletniej pracy jako terapeuty. Posługując się przykładami swoich pacjentów i ich drogi do wyzdrowienia Dr Cloud podpowiada. jak rozwiązywać problemy. z którymi często borykamy się my lub nasi bliscy. Uświadamia. że każda rana w naszym sercu ma swoja przyczynę zarówno w naszym doświadczeniu. jak i naturze człowieka. którą opisuje Biblia. Wskazuje na rozwiązania. które pozwolą na uleczenie zranień z przeszłości i zbudowanie trwałych. opartych na miłości relacji. Cały czas w umiejętny sposób łączy szeroką wiedzę o psychice człowieka popartą praktyką w szpitalu klinicznym z głęboką wiarą i doświadczeniem Boga. 

20.4: https://woblink.com/ebook/wiara-nadzieja-i-podejmowanie-decyzji-gary-zimak-krzysztof-zabawa-31481u

Cena:


Lola

Autor: Aleksandra Białczak

Lola to dziewczyna u progu dorosłości. tuż przed maturą. która po próbie samobójczej trafia do szpitala psychiatrycznego. Wydarzenie to staje się początkiem i przyczyną wielkich. aczkolwiek stopniowych zmian w jej osobowości.

Do tej pory myślałam. że Lola to maska. Taka jak każda inna. Wmawiałam sobie. że po prostu zakładam ją rano i zdejmuję wieczorem. Ale to nieprawda. Przesiąkłam nią. Wypaczyłam własną osobowość. Granica między prawdą a kłamstwem bezpowrotnie się zatarła. Bacznie obserwuję moje emocje. myśli. uczucia. Próbuję w ten sposób zebrać wszystko do kupy. Chcę wiedzieć. kim jestem. A jednak im bardziej się na tym skupiam. tym bardziej się gubię. Bo w moim zachowaniu nie ma żadnych reguł. Jednego dnia kocham. drugiego nienawidzę.

Ni

6.99: https://woblink.com/ebook/dzieje-wypraw-krzyzowych-antoni-lange-31799u

Cena:


ISBN

9788365780447: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/stasi-i-wilk-david-young-magdalena-jankowska-agnieszka-wrzosek-katarzyna-sosnowska-31456u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31653/epub

1:

:

Cena:manfred byron, conan i skrwawiona korona, cytaty młodość, pieniądz bankowy, szubrawcy, legenda o rolandzie, bóg a nauka, gry space opera, joanna marcinkowska, osiedle rzniw, kupiona i sprzedana, ty i raz dwa trzy, elizabeth i jej ogród, claire douglas siostry, todorczuk perchuć…