POChP w przypadkach klinicznych

Autor: Adam Antczak

Książka przygotowana z myślą o specjalistach chorób płuc. alergologach i lekarzach rodzinnych. którzy w praktyce klinicznej najczęściej spotykają się z problematyką diagnozowania Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POChP). Publikacja porusza zagadnienia związane z interpretacją wyników badań. objawów zaostrzenia choroby i sposobem ich leczenia. Uwzględnione zostały również aspekty leczenia operacyjnego i rehabilitacji oddechowej. Cennym uzupełnieniem publikacji są opisy przypadków klinicznych – przydatne w praktyce zawodowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Łańcuch krwi. Część III. Na tropie Cygana

Autor: Mirosław Prandota

Część III powieści ‚Łańcuch krwi” pt. ‚Na tropie Cygana’.

Major Czaplicki umieszcza Gabalę w więzieniu. w jednej celi z… hauptsturmfuehrerem Fullerem. Gabala jest już bardzo chory na serce. a Czaplicki wspaniałomyślnie ofiarowuje mu jedną fiolkę nitrogliceryny. a lekarza nie dopuszcza. Któregoś dnia do ich celi wrzucony zostaje strasznie zmasakrowany dowódca KBW. Wolniewicz. Wkrótce też Wolniewicz jako wróg narodu zostaje błyskawicznie osądzony i skazany. Wyroku dokonuje na nim w więzieniu za pomocą pistoletu kat o nazwisku… Bołtruk. Były szef batalionu UPA teraz obłaskawiany jest przez polskie Ministerstwo Bezpieczeństwa.

Wanda Regulska od dawna już pragnie zobaczyć się z Kacprzakiem. Małżeństwo okazał

39.8: https://woblink.com/ebook/bomba-atomowa-hitlera-maciej-antosiewicz-walker-mark-124480u

Cena:


W poszukiwaniu zwinności w architekturze systemów IT

Autor: Krzysztof Bończak

Prezentowana książka została w całości poświęcona praktykom zwinnym ze szczególnym uwzględnieniem spojrzenia na opisywane zagadnienia z perspektywy roli architekta.

Publikacja pozwala zapoznać się z aspektami zwinnego wytwarzania systemów rozproszonych. zrozumieć wagę jaką stanowi architektura w nowoczesnych systemach oraz przewagę jaką daje stosowanie jej w świadomy sposób.

Omawiane zagadnienia prezentowane są ze szczególnym naciskiem na wspieranie działań biznesowych i dostarczanie maksymalnej możliwej wartości do użytkownika końcowego. Stanowi wprowadzenie w arkana budowania zespołów zwinnych i samoorganizujących się. koegzystujących w ramach struktur liniowych. których wydajność

25.52: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-1-poczatek-podrozy-dariusz-domagalski-126030u

Cena:


Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania

Autor: Antoni Czechow

Anton Czechow – klasyk literatury rosyjskiej. uznawany za mistrza „małych form literackich”. w której przeważały obrazki obyczajowe. miniatury z życia urzędników. kupców. ziemian i chłopów. łączące komizm z wyraźnymi akcentami krytyki społecznej.

W niniejszym zbiorze: Żarcik oraz inne (bardzo różne) opowiadania przedstawiamy 28 takich miniatur. w tym uznawane za najsłynniejsze: Śmierć urzędnika i Kameleon.

Wydawnictwo: MG

Cena: 19.9podręcznik do hiszpańskiego dla początkujących pdf, the sims gwiazda, anna adamus biografia, kazanie sejmowe, książka o kukuczce, rimworld pl, jądro ciemnosci pdf, serce gangstera anna wolf pdf chomikuj, egipt haram halal, księga jubileuszów pdf, bogusław nierenberg, allan i barbara pease, horla, czas nielegałów pdf, ludowa tworczosc artystyczna…