Wynagradzanie pracowników samorządowych

Autor: Małgorzata Terlikowska

Publikacja kompleksowo omawia wszystkie składniki wynagrodzenia otrzymywane przez pracowników zatrudnionych w samorządzie. poczynając od płacy zasadniczej. przez dodatki. aż po premie. Książka uwzględnia najnowsze rozporządzenie z 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych.

Autorka krok po kroku objaśnia każdy składnik wynagrodzenia przysługujący samorządowcowi – zarówno składniki obligatoryjne. jak i fakultatywne. Wyjaśnia także. co może znaleźć się w regulaminach wynagradzania pracowników samorządowych i jakie składniki wynagrodzenia im przysługują w zależności od formy prawnej nawiązania stosunku pracy (umowa o pracę. wybór. powołanie). Poruszane zagadnienia poparte są orzecznictwem Sądu Najwyższego. Naczelnego Sądu Administracyjnego. woj

:

Cena:


41 dni nadziei

Autor: Tami Oldham Ashcraft

Miłość jest potężnym żywiołem.

Kiedy Tami poznaje Richarda. szybko zdaje sobie sprawę. że to mężczyzna jej życia – oboje kochają przygodę i żeglowanie. Wkrótce zostają parą i razem wyruszają jachtem z Tahiti do Kalifornii. Spokojna podróż zakochanych staje się koszmarem. gdy tropikalny sztorm zmienia się w potężny huragan. Zdając sobie sprawę ze śmiertelnego zagrożenia. Richard nakazuje ukochanej schronić się pod pokładem. Chwilę później gigantyczna fala uderza w jacht i kobieta traci przytomność. Gdy ją odzyskuje. łódź jest zniszczona. maszty połamane. a silnik i radionadajnik uszkodzone…

41 dni nadziei to poruszająca opowieść o walce z bezmiarem oceanu i własną słabością w oczekiwaniu na ratunek. To historia o sile woli. odwadze. zaradności i nadziei.

Film inspirowany książką już na ekranach kin. W rolach głównych: Shailene Woodley (Gwiazd naszych wina) oraz Sam Claflin (Zanim się pojawiłeś. Igrzyska śmierci).

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 24.9


Winne Wzgórze.Wiara

Autor: Dorota Schrammek

Poznajcie hygge po polsku!

„Rzucić wszystko i wyjechać” – tą dewizą kierują się ludzie. którzy trafiają do niewielkiej malowniczej miejscowości położonej wśród drawskich jezior. Wyczerpani niepowodzeniem. nieszczęściem. śmiercią bliskiej osoby lub na przymusowym urlopie. marzą o innym życiu i miejscu dla siebie. Czy Winne Wzgórze okaże się przekleństwem. czy zbawieniem?

Pierwszy tom nowego cyklu Doroty Schrammek to barwna opowieść o sile przypadku w naszym życiu. o tym jak brzemienne w skutki są nasze wybory. a przeszłość lubi wracać i burzyć ustalony porządek. To poszukiwanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. tęsknota za naturą i drugim człowiekiem. Czy bohaterowie potrafią to dostrzec? 

W przygotowaniu kolejne tomy: Winne Wzgórze. Nadzieja i Winne Wzgórze.

:

Cena:


Psychospołeczne aspekty zachowań ludzi w organizacjach

Autor: Halina Chwistecka-Dudek

Złożoność i dynamika współczesnej rzeczywistości implikują wyłanianie się nowego paradygmatu społeczno-kulturowego. a w istocie – nowych paradygmatów zarządzania organizacjami. Podstawą. na której się one opierają jest wiedza. która zarówno w nauce. jak i w badaniach naukowych jest jednocześnie narzędziem. metodą. celem oraz wynikiem poczynań badawczych.

Wieloaspektowość zmian w zakresie paradygmatów nauk o zarządzaniu oraz ich dynamikę można zaobserwować w perspektywie historycznej. Organizacje ulegały przekształceniom – od traktowania ich jako systemu mechanistycznego. poprzez system biologiczny – aż po złożony system społeczno-kulturowy. Do tego procesu musiały dostosować się zmiany w zakresie sposobu

:

Cena:metoda vojty książka, otwórz oczy sinicka pdf, harlan coben audiobook, rok 1984 audiobook, jak wysłać książkę na kindla, herezje w średniowieczu, archeologia zakazana, kasjaniuk, joanna stawińska, chińskie cytaty, ikigai, jezyk dwulatka, ostatni olimpijczyk pdf, czarna wrona, andrzej markowski kultura języka polskiego pdf, logistyka książki pdf, symbol rozdartej sosny, starofrancuski, motywacja i osobowość maslow pdf, pedagogika porównawcza, ściegi ażurowe na drutach krok po kroku…