Czy korzystasz z niepewnych haseł?

Autor: Praca Zbiorowa

Tylko bezpieczne. czyli odpowiednio skomplikowane hasło pozwala utrzymać komputer w stanie bezpieczeństwa. Sprawdź czy hasło. którego używasz jest trudne do odgadnięcia przez programy służące do rozszyfrowywania haseł?

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 29.9


Do moich ewentualnych czytelników

Autor: Agnieszka Haska

‚[…] Na podwórzu ustawiona była już spora grupa ludzi. złożona z tych. którzy opuścili byli swoje mieszkania lub kryjówki przed nami. Ustawiono nas w długi szereg i „gęsiego” przeprowadzono przez wszystkie podwórza i bramy na ulicę. W pierwszym podwórzu musieliśmy przejść przez szpaler skierowanych ku nam luf karabinowych. Mimo groźnej uwagi nie mogłem nie zwrócić uwagi na krwią splamione ciemne mundury. zakasane rękawy. osmolone twarze i dziki wyraz oczu naszych oprawców. (…) Tymczasem wyprowadzono nas na ulicę i ustawiono twarzami do muru i rękoma podniesionymi do góry. (…) Coraz to słychać było jęki kopniętych butami żołdaków czy też uderzonych kolbami karabinów. W tym nastroju stało się dla nas rzeczą pewną. że zastrzelą nas pod murem i żona mo

https://woblink.com/ebook/sny-chociaz-mamy-wspaniale-okupacyjne-dzienniki-zydow-z-okolic-minska-mazowieckiego-adam-kamienny-brandla-siekierka-barbara-engelking-chajcia-goldsztejn-eli-goldsztejn-125415u: https://woblink.com/product-publication/download/125415/epub

Cena: Autor


ISBN

9788365973542: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/musisz-tam-wrocic-historia-przyjazni-lusi-gelmont-i-zuzanny-ginczanki-stauber-maria-125240u

Cena:


ISBN

9788363444167: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/do-moich-ewentualnych-czytelnikow-agnieszka-haska-symcha-binem-motyl-125417u

Cena: Autorscenariusz przedstawienia profilaktycznego na wesoło, fizyka w szkole, krowa niebiańska, piotr janus, biblia w 365 dni. plan czytania pisma świętego, kazusy prawo rzymskie, czarny łabędź książka pdf, roztopy pasierski, marian górski, repetytorium biologia pdf, agnieszka ogonowska, katarzyna kajdanek, kumpel czasopismo, konopczyński marek, wstęp do informatyki, agata borkowska, kościół na kozetce, tamitu, siódmy papirus…