PDF

17635: 42.4

https://woblink.com/product-publication/download/17635/pdf

:

Cena:


Kawaler do wynajęcia

Autor: Bronwyn Scott

Annora Price-Ellis od śmierci rodziców laty spędza czas na wsi. przyjmując wybieranych przez ciotkę kandydatów na męża i konsekwentnie każdego odrzucając. Kiedy kolejny okazuje się wyjątkowo uparty. Annora wynajmuje kawalera do towarzystwa. Nicholasa D’Arcy’ego. który ma odegrać rolę jej narzeczonego. Ma nadzieję. że teraz ciotka się podda. a ona poczeka na prawdziwą miłość. Niestety intryga wkrótce wychodzi na jaw. Nicholas zostaje rozpoznany. a Annora może stać się bohaterką skandalu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


ISBN

9788365315298: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/top-gear-od-srodka-richard

Cena:


Tuaregowie z Sahary

Autor: Adam Rybiński

Książka o kulturze żyjących na Saharze legendarnych ‚Błękitnych Ludzi’ – Tuaregów – powstała na podstawie badań terenowych autora oraz informacji zebranych przez niego w archiwach i bibliotekach Algieru. Paryża. Aix-en-Provence i w Polsce. Autor Adam Rybiński. etnolog. afrykanista. adiunkt w Instytucie Krajów Rozwijających się Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego – od lat zajmuje się kulturami społeczeństw pasterskich. przede wszystkim Tuaregów i Beduinów. Opublikował m. in. prace o szkolnictwie dzieci koczowników. gospodarce pasterskiej Beduinów z Algierii i o świadomości ekologicznej Tuaregów. Jest też współautorem książki Ludy Afryki (1985). Niniejsza praca daje całościowy obraz funkcjonowania jednego z niezależnych plemion Tuaregów saharyjskich na przełomie XIX i XX wieku.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 29


ISBN

9788301183998: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/geny-i-edukacja-kathryn-asbury-richard-plomin-17711u

Cena: Richard Plomindziewczynka z zapalniczką, przemiana franz kafka pdf, internetowy słownik frazeologiczny, do policji, historia brudu pdf, metodyki zarządzania projektami informatycznymi, elastyczne formy zatrudnienia pdf, pragamtyzm, przemiana franz kafka, danuta kopeć, beynar, polscy pisarze kryminałów, i wyjechać w bieszczady, j sterling, kontuzje biegaczy, ewa maj, kapitalizm i schizofrenia…