Złodziejka dusz

Autor: Renata Kosin

Czy da się być jednocześnie roztargnioną perfekcjonistką i chaotyczną pedantką? Czy można nie cierpieć brudu. ale w radosnym oszołomieniu wdychać zapach kurzu i starych książek? I czy wypada ponad wszystko wielbić ład. a jednocześnie mieć kompletnie zabałaganione życie? Oczywiście że tak!

O ile jest się kimś takim. jak Anastazja Niebieska – zwariowana bibliotekarka i roztrzepana fanatyczka porządku. Z pozoru świetnie zorganizowana. nie potrafiąca jednak dojść do ładu z samą sobą. Najbezpieczniej czuje się wśród starych książek. za to trochę gorzej wśród ludzi. co z czasem spróbuje zmienić pewien uroczy miłośnik tajemnic i zagadek…

Anastazja poznaje go po przeprowadzce do starej rodzinnej willi. To. co miało być tymczasowym rozwiązaniem. gmatwa jej życie jeszcze bardziej. Kiedy

36.9: https://woblink.com/ebook/skazani-na-wojne-graham-allison-133573u

Cena:


Fatalne jaja. Diaboliada

Autor: Michaił Bułhakow

Obie nowele to zjadliwa satyra na radziecką biurokrację. Michał Bułhakow – twórca genialnego Mistrza i Małgorzaty – jak mało kto potrafił podchwycić i literacko przetworzyć przejawy sowieckiej rzeczywistości. prowadząc niekiedy swoich bohaterów na skraj obłędu. Pisarz dobrze wiedział. że człowiek. który wpadnie w tryby rozpędzonej machiny biurokracji. ulegnie presji ludzkiej głupoty i własnego strachu. musi skończyć tragicznie. Sam za życia był ostro krytykowany. niekiedy otrzymywał odrobinę wolności. by za chwilę znaleźć się w labiryncie zakazów. W latach 30. pisał głównie do szuflady. Paradoksalnie. gdy władza sowiecka zabrała mu ostatnią szansę na realizację zawodową jako literata. stworzył arcydzieło.

Wydawnictwo: MG

Cena: 19.9


:

:

Cena:lalka wypracowanie, food pharmacy blog, latające ryby, wszystko zależy od przyimka pdf, george’a r.r. martina, kopciuszek charles perrault, filozofia woltera, www szerlok, diagnostyka fizjoterapeutyczna, jak się gra w oczko, oskar i pania róża tekst, lynne mctaggart, pochodzenie człowieka, księga jaszera, aleksander kamiński kamienie na szaniec, immunitet państwa, moulin rouge książka, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, śmieszny człowiek, going to ćwiczenia podstawówka pdf, kodeks pracy z komentarzem 2018, fizjoterapia w onkologii, kaleta jolanta, rodzina borgiow, globalistyka…