Cena za miłość

Autor: Monika Hołyk-Arora

Cena za miłość to opowieść inspirowana życiem. W XXI wieku. kiedy niemal wszystko zdaje się być na sprzedaż. łącznie z naszą własną prywatnością. uczucia jawią się niczym nierzeczywista iluzja.

Dwoje ludzi. z pozoru znających się od lat. nie ma tak naprawdę pojęcia o sobie nawzajem i tym. w jaki sposób postrzegają otaczający ich świat. Pewnego wieczora. za sprawą przypadku spotykają się. by odkryć jak różne pojęcia zawierają się w jednym. teoretycznie jednoznacznym słowie ‚miłość’.

Cynizm wynikający z życiowego doświadczenia zostaje zestawiony z niepoprawnym romantyzmem. Tęsknota za lepszym jutrem u boku kogoś wyjątkowego jaskrawo kontrastuje z zawiedzionymi złudzeniami i złamanym sercem.

Czy cena. jaką przychodzi nam płacić za miłość. jest tego warta?

:

Cena:


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:


ISBN

9788301194628: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/nekros-ewa-domanska-31927u

Cena:


Jak przekroczenie rocznych limitów podstawy wymiaru podatku i składek ZUS w 2017 r. wpływa na inne obowiązki płatnika

Autor: Bożena Pęśko

Publikacja w przystępny. instruktażowy sposób omawia najczęstsze problemy. które napotykają osoby zajmujące się rozliczeniami przychodów w zakresie rozliczeń składek i podatku dochodowego w miesiącu przekroczenia przez osobę zatrudnioną rocznego limitu podstawy wymiaru składek oraz kwoty przychodu zobowiązującej do opłacenia podatku zgodnie ze stawką przewidzianą w drugim progu podatkowym. Praktyka wskazuje. że zagadnienia związane z prawidłowym rozliczeniem przychodu w tych sytuacjach sprawiają płatnikom liczne trudności. Autorka publikacji – ekspert w zakresie rozliczeń podatkowo – składkowych z wieloletnim stażem. omawia zagadnienia jako praktyk. z pomocą licznych przykładów. zestawień

:

Cena:


La Femme au collier de velours

Autor: Alexandre Dumas

«L’histoire que nous avons lu. c’est Nodier qui me l’a racontée.” Charles Nodier. quand il sentait sa fin. a raconté cette histoire à Dumas et il la publie. Cette histoire est très travaillée et est truffée de références. Ce récit est plein de contes fantastiques et tableaux effrayantes de cette période historique où la folie et le réel parviennent à se confondre.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Dzikie królestwo

Autor: Gin Phillips

Międzynarodowy bestseller

Najlepszy thriller lata wg ‚Guardiana’

Thriller miesiąca wg ‚Observera’

Co jesteś w stanie zrobić. by ochronić najbliższych?

Elektryzujący i porywający thriller o nierozerwalnej więzi łączącej rodzica z dzieckiem.

Ogród zoologiczny jest prawie pusty. gdy Joan i jej czteroletni syn cieszą się ostatnimi chwilami zabawy. Są szczęśliwi. bo był to niemal doskonały dzień. Jednak to. co Joan zauważa. spiesząc z synem do wyjścia na kilka minut przed zamknięciem. sprawia. że pędem wraca w głąb ogrodu. niosąc dziecko na rękach.

Nagle matka i syn zostają uwięzieni w zoo jak zwierzęta. Tylko doskonała znajomość tego terenu. z którym wiążą ją szczęśliwe wspomnienia wczesnego macierzyństwa – ukrytych przejść i remontowanych wybiegów. najlepszych miejsc na karuzeli i przeładowanych dystrybutorów z przekąskami i napojami – pozwala im unikać niebezpieczeństwa.

Dzikie królestwo to mistrzowski dreszczowiec i analiza macierzyństwa – zarówno jego czułych stron. jak i nieposkromionej siły – stawiający pytanie o granicę pomiędzy instynktowną wolą przetrwania a obowiązkiem chronienia innych ludzi.

Ekranizacja książki w przygotowaniu. W roli głównej Margot Robbie. znana między innymi z Wilka z Wall Street i Legionu samobójców.

‚Wybitna’. – Clare Mackintosh. autorka thrillera Pozwolę ci odejść

‚Mistrzowsko skonstruowany thriller. Mądry i porywający’. – ‚The New York Times’

‚Dzikie królestwo to przerażająca książka i – co ważniejsze – piękna’. – NPR

‚Przełomowa historia. która sprawia. że czytelnicy jak szaleni będą przerzucać kartki do samego zakończenia. Dzikie królestwo to wspaniała powieść. o której wszyscy będą mówić’. – ‚Bustle’

‚Klimatyczna. trzymająca w napięciu. To nie tylko pełen akcji thriller. ale też opowieść o byciu rodzicem. co przydaje dodatkowego. fascynującego wymiaru’. – ‚Daily Mail’

‚Dzikie królestwo to śmiała i  bezkompromisowa eksploracja rodzicielskiej miłości – porywająca i piękna. ale także ostatnio bardzo prawdziwa’. – Shari Lapena. autorka bestsellera Para zza ściany

‚Urzekająca i pięknie napisana książka. Dzikie królestwo zmusi cię do szybkiego czytania i będziesz myślał o tej książce długo po przeczytaniu. Trzyma w napięciu aż do zakończenia. które pozbawi cię tchu’. – ‚Daily Express

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


33

https://woblink.com/ebook/reifstein-albo-podroz-trzech-kroli-michal-kruszona-piotr-lutynski-31942u: https://woblink.com/product-publication/download/31942/epub

:

Cena:land warrior, pień mózgu budowa, perfekt niemiecki ćwiczenia pdf, moryś, mała improwizacja dziady tekst, 6 filarów poczucia własnej wartości pdf, księga m, rogaś z doliny roztoki audiobook, czołgi 2 wojny światowej prezentacja, elementarz odkrywców sprawdziany chomikuj, długa historia, podstawy rachunkowości nita, przykra prawda, ceny ebooków, dramatyzacja, historia testy gimnazjalne, notatki z biologii do matury rozszerzonej pdf…