Nawet zdziczałe psy

Autor: Ian Rankin

Nowa powieść dwukrotnego zdobywcy NAGRODY DAGGER. przyznawanej przez amerykańskie stowarzyszenie autorów powieści kryminalnych.

 

John Rebus nie jest stworzony do bycia emerytem. Kiedy więc Siobhan Clarke prosi go o pomoc w rozwiązaniu sprawy zagadkowego morderstwa starszego prawnika. nie waha się ani chwili. Zdaniem policji David Minton padł ofiarą włamywaczy. Inspektor Clarke ma jednak co do tej hipotezy duże wątpliwości. Fakt. że z domu prawnika nie zniknął żaden wartościowy przedmiot. a także znaleziony przy ciele Mintona list z pogróżkami. zdają się jednoznacznie wskazywać. że mężczyzna nie zginął przez przypadek. Tymczasem w innej części Edynburga znaleziona zostaje kolejna ofiara. a okoliczności śmierci wskazują na tego samego sprawcę. Clarke i Rebus muszą połączyć rozrzucone

27.9: https://woblink.com/ebook/szklane-zadlo-bartlomiej-swiderski-30976u

Cena:


ISBN

9788324050123: Wydawnictwo

Format

22.99: https://woblink.com/ebook/halo-tu-franciszek-rosario-carello-31117u

Cena:


Francuski klejnot

Autor: Anna J. Szepielak

Kontynuacja powieści „Francuskie zlecenie”.

Chrześnica Ewy. Kalina. boryka się z poważnymi problemami. Zawiść rodziny. internetowe oszczerstwa oraz straty finansowe. które przynosi prowadzony przez nią pensjonat to zaledwie czubek góry lodowej. Zatroskana Ewa przeczuwa. że dziewczyna nie poradzi sobie bez wsparcia. dlatego obmyśla sprytny plan i zaprasza do Polski przyjaciela z Francji. Tymczasem sama otrzymuje kłopotliwy spadek. który przyniesie jej więcej zmartwień niż pożytku. Niechcący otworzy drzwi do przeszłości i zbudzi dawno uśpione duchy przodków…

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 36.9


ISBN

9788378598268: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/krolewna-sniezka-magdalena-sliwinska-31429u

Cena:


ISBN

9788365778277: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/zlota-zyla-halszka-olsinska-31428u

Cena:repetytorium leksykalne niemiecki, przechytrzyc, chwila czasu, historia skarpetek, nauczyciel etyki, martel sodoma, konstrukcje stalowe książka, dzwonnik z notre dame książka, zarabianie w domu, sam christer, figury geometryczne sprawdzian klasa 7 pdf, podział spółek, matematyka od podstaw pdf, wojciech majda, emocje pdf, bad saint monica james pdf pl, marek nowiński, weźmisz czarno kure audiobook, oskar i pani roza ebook…