ISBN

9788301194628: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/nekros-ewa-domanska-31927u

Cena:


Demian

Autor: Hermann Hesse

Kolejny tom w nowej edycji klasycznych dzieł Hermana Hessego. Spragniony sensu życia Sinclair. znudzony iluzorycznością świata. w którym się wychował. wyrusza w fascynującą duchową podróż. Stawia pytania. które mają go doprowadzić do prawdziwego oświecenia. a w poszukiwaniu niełatwych odpowiedzi wspomaga go niezwykły przyjaciel – Max Demian. Ta pasjonująca opowieść o budowaniu własnej tożsamości pióra noblisty Hermana Hessego porusza kwestie o wymiarze tak uniwersalnym. że niezmiennie chwyta za serce zarówno dojrzewających. jak i dojrzałych czytelników na całym świecie.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 27waldemar bawołek, obrona królewsko indyjska, rozpuszczanie skał, rozmowa kwalifikacyjna po angielsku pdf, repetytorium gimnazjalisty angielski pdf, książka anji rubik, ralph waldo emerson książki, zachowanie konsumenta, repetytorium angielski gimnazjum pdf, mary e. pearson, małżeństwo z odzysku, książka popularnonaukowa, half life solucja, melosik zbyszko, addycja wolnorodnikowa, pies i klecha, osobowosc autorytarna, january weiner, zdążyć przed panem bogiem online, darmowe e-booki, legendarny król brytów, audiobook mp3 download…