Zatem iść. nie zbaczając

Autor: Andrzej Darski

‚Poeta po mistrzowsku związał japoński kształt utworu z ideą przemijania. bliską nam. sfrustrowanym Europejczykom. Świat wyzierający z poezji Andrzeja Darskiego. choć momentami niepokojący. wydaje się uporządkowany i przyjazny’. Andrzej Zaniewski

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 10


Ksin sobowtór

Autor: Konrad T. Lewandowski

Wielki powrót kultowej „Sagi o kotołaku” – tym razem w wersji poszerzonej przez autora o ekscytujące. nieznane dotąd wątki.

W spisku kryje się spisek. a w nim jeszcze jeden spisek… Skutkiem splotu intryg Ksin rozpoczyna wędrówkę przez równoległe światy. W każdym z nich odkrywa kolejne znaczenia i cele swojej misji oraz prawdy o sobie samym. Wkrótce kotołak będzie musiał stawić czoło najpotężniejszemu z dotychczasowych wrogów i nowej miłości. Na którą drogę wstąpi. gdy przyjdzie moment nieodwracalnego wyboru pomiędzy sercem a rozumem…?

Podstawą „Ksina sobowtóra”. tomu trzeciego sagi w nowym wydaniu. jest dawna „Wyprawa kotołaka”. która zyskała obecnie misterną szkatułkową konstrukcję.

Konrad T. Lewandowski jest autorem poczytnych kryminałó

28.9: https://woblink.com/ebook/zwyczajny-dzien-nina-majewska-brown-agnieszka-horzowska-18041u

Cena:


Po bandzie

Autor: Jakub Winiarski

„Po bandzie” to pierwszy kompleksowy polski poradnik dla pisarzy początkujących. średniozaawansowanych. a także dla tych. którzy uważają się za zaawansowanych i myślą. że o pisaniu wiedzą już wszystko.
Z książki dowiesz się między innymi:
– jak zacząć i jak doprowadzić swój pisarski projekt do szczęśliwego końca
– jak wykreować fascynujących. niezapomnianych bohaterów 
– jak ułożyć fabułę. poprowadzić narrację i zbudować najlepszy możliwy dialog 33: https://woblink.com/ebook/honor-mi-nie-pozwala-waclaw-holewinski-18351u

Cena:


Z Pokorą przez życie

Autor: Wojciech Pokora

Pierwszy wywiad rzeka z Wojciechem Pokorą.

Aktorem został przez przypadek. ale kolejne pokolenia Polaków pokochały go za role w „Poszukiwany. poszukiwana”. „Alternatywy 4” czy „Kariera Nikodema Dyzmy”. Ta błyskotliwa i inteligentna rozmowa to przenikliwy portret niezwykle lubianego aktora.

Wojciech Pokora opowiada o dzieciństwie w cieniu wojny. technikum samochodowym ukończonym z Jerzym Turkiem i swojej drodze do aktorstwa. W końcu lekcje pobierał u samej Hanki Bielickiej. a komedianta odkrył w nim Wiesław Gołas!

Z poczuciem humoru wspomina współpracę ze Stanisławem Bareją czy kabaretem Olgi Lipińskiej. Sypie anegdotami z życia środowiska aktorskiego. Zdradza sekrety przygotowywania się do ról nie tylko teatralnych. lecz także prywatnych. Warto zdra

:

Cena:zachłanni, nagie ostrze, agresywny pacjent, maciej świderski, kolejne 365 dni opinie, atlas wysp odleglych, pedagogika specjalna literatura, maria szamot o autorce, homefront the revolution wymagania, zadania z elektrotechniki, psychologia sportu pdf, cześć księżniczko, anna karenina mobi, duszczyk, andrzej bizon, zdradzona pdf, ratownictwo taktyczne, gangster chińczyk…