Chirurgia stomatologiczna i szczękowo-twarzowa

Autor: Hubert Dziadek

Repetytorium z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. Opracowane na podstawie aktualnie obowiązującej listy podręczników do egzaminu LDEK. Praktyczna synteza wiedzy teoretycznej w jednej książce. Niezbędne narzędzie edukacyjne dla każdego kandydata przygotowującego się do LDEK.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 59


ISBN

9788381033787: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/wzmocnij-jelita-marek-zaremba-136143u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138377/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788373777989: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/relaksacyjna-metoda-mind-calm-wspolczesna-technika-medytacyjna-wyciszajaca-umysl-i-cialo-sandy-c-newbigging-136170u

Cena:


Księga ras. Część I. Cisza przed burzą

Autor: Joanna Stańczyk

Na początku dwudziestego pierwszego wieku to wciąż ludzie dominują na Ziemi. Wszyscy jesteśmy jednak kundlami – nie istnieją czyste rasy i pytanie. czy kiedykolwiek istniały. ciągle pozostaje bez odpowiedzi. U większości z nas przeważa ludzki subgenotyp. Jeśli należysz do tej większości. jesteś bezpieczny. Możesz spokojnie przejść przez życie. nie mając pojęcia. że w twojej krwi kryje się coś więcej…

Czasem jednak pojawia się wada subgenetyczna i rodzi się potwór. Mimo że wygląda jak człowiek. w jego subgenotypie przeważają inne rasy. Ale bez obaw. Jest ktoś. kto od wieków stoi na straży ludzkiego rodzaju. Czarni jeszcze w latach osiemdziesiątych wprowadzili przesiewowe badania krwi noworodków. dzięki czemu mogą likwidowa

29.9: https://woblink.com/ebook/ojciec-czyli-o-pieronku-szymon-j-wrobel-135841u

Cena:media w wielkiej brytanii, tajemniczy ogród problematyka, cukrzyca książka pdf, oblivion tworzenie postaci, mężczyzna z tuszem na dłoni, ibuk.pl za darmo, twierdza 2 poradnik, chemia pierwiastki, dzieci po niemiecku, pragmatyczne, podroz ludzi ksiegi, instalacja ppoż schemat, słowotwórstwo angielski, rafał abramciów, remigiusz mróz świt który nie nadejdzie, kolejne 365 dni chomikuj, mikiewicz, blask rylski, ekspozycja mróz pdf…