Półksiężyc i gwiazda czerwona

Autor: Leon Kozłowski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

„Półksiężyc i gwiazda czerwona” to rzecz o planach i celach komunizmu – w tym przypadku w wydaniu bolszewickim. Mimo. iż opublikowana kilkadziesiąt lat temu. nie straciła na aktualności. także w odniesieniu do innych. obecnie propagowanych „form” komunizmu. podobnie jak bolszewizm wyrosłych z marksizmu. Ze wstępu autora: Jak w wiekach ubiegłych muzułmański półksiężyc. tak dziś czerwona gwiazda sowiecka jest godłem potęgi niosącej zagładę cywilizacji i kulturze świata chrześcijańskiego. I jak wówczas. tak też dziś narody i państwa Europy nie dorosły do zrozumienia naglącej konieczności solidarnej postawy i solidarnego działania przed obliczem

15: https://woblink.com/ebook/polska-kuchnia-koszerna-rebeka-wolff-30040u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381161497: Wydawnictwo

Format

72: https://woblink.com/ebook/wszechswiat-w-skorupce-orzecha-stephen-hawking-piotr-amsterdamski-30905u

Cena:kamieniarz camilla lackberg pdf, ancestors legacy poradnik, ślepnąc od świateł książka pdf, igor brejdygant rysa, góralskie wierszyki, the witness poradnik, gesa schwartz, iso 26000 pdf, kamila molińska, diana palmer spis książek, prof. janusz sytnik-czetwertyński, stawiszyński, 5 lat kacetu, histologia zabla, czasopisma prl…