Obserwując Edie

Autor: Camilla Way

  Oszałamiająca psychologiczna zagadka oparta na zawiłej relacji łączącej dwie z pozoru zaprzyjaźnione kobiety

Piękna. utalentowana. trochę szalona… Edie była dziewczyną. która natychmiast wywoływała zamieszanie. wkraczając w czyjeś życie. I miała wówczas swoje marzenia — jednak szybko przekonała się. że sprawy nie zawsze układają się tak. jakbyśmy chcieli.     Teraz. mając trzydzieści trzy lata. Edie jest kelnerką. ciężarną i samotną. A kiedy przytłacza ją opieka nad noworodkiem i pogrąża się w rozpaczy. sądzi. że nie ma się do kogo zwrócić… Ktoś jednak przez cały czas obserwował Edie. czekając na szansę. aby raz jeszcze dowieść prawdziwości swej przyjaźni. To nie przyp adkiem Heather pojawia się na progu mieszkania Edie właśnie wtedy. gdy ta najbardziej jej potrzebuje. Tyle razem przeszły – tyle zazdrości. tęsknoty i zdrady. Teraz Edie dowie się czegoś nowego: ci. którzy głęboko nas zranili — lub których my zraniliśmy – nigdy nie odchodzą. przynajmniej nie do końca…

‚Przerzuć kilka stron Obserwując Edie przed snem. a nim się spostrzeżesz. będzie dniało. Wiem to po sobie!’.

Robert Małecki

autor bestsellerowego kryminału Najgorsze dopiero nadejdzie

“Wciąga i nie puszcza ani na chwilę! Camilla Way nadaje thrillerowi psychologicznemu nowy. silny ton”.

Alex Marwood. autor bestsellera Zabójca z sąsiedztwa

  “Zręcznie skonstruowana opowieść o brzemiennej w skutki przyjaźni i bezdusznej zdradzie. z zakończeniem równie pokrętnym co nieuniknionym — ma wszystko. co powinien mieć rasowy thriller!”.

Alexandra Burt. autorka bestsellera Gdzie jest Mia?

“Wciągający thriller psychologiczny. Obserwując Edie jest cudownie klaustrofobiczną powieścią. która więzi nas jako obserwatorów skomplikowanego i duszącego związku Edie z Heather. zmuszając do  śledzenia akcji do chwili ostatecznego wyjaśnienia”.

Fiona Barton. autorka bestsellera Wdowa

“Rewelacyjny thriller! Camilla Way stopniuje napięcie tak zręcznie. że pochłoniecie ostatnie rozdziały z mocno bijącym sercem. Ta opowieść o toksycznej przyjaźni. o starych niezabliźnionych ranach i naprawie najgorszych czynów. ściśnie wam gardła!”

Holly Seddon. autorka  bestsellera Wstrzymaj oddech

autor kryminału Najgorsze dopiero nadejdzie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381011037: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/tiara-i-korona-tom-2-teodor-jeske-choinski-28515u

Cena:


Syndykat

Autor: Piotr Adamek

Jaki związek ze współczesnością mają XIX wieczne wydarzenia rozgrywające się w szlacheckim dworku? Czy zwyczajny wyjazd w góry może okazać się początkiem niesamowitej. a zarazem niebezpiecznej przygody?

Grupa przyjaciół przypadkowo odkrywa magazyn tajemniczej organizacji w jednej z rumuńskich jaskiń. W wyniku jej działań. mających na celu ochronę magazynu. ginie jeden z przyjaciół. Pozostali chcą rozwikłać zagadkę i tylko zbieg okoliczności sprawia. że odkrywają informacje o działalności firmy. Handel dziełami sztuki na nielegalnych. zamkniętych aukcjach okazuje się tylko częścią aktywności Syndykatu.

Czy chęć zemsty za śmierć przyjaciela będzie wystarczającą motywacją. aby narażać życie? Co jeszcze kryje tajemnicza organizacja?

Bohaterowie wplątują się w

32: https://woblink.com/ebook/twierdza-kimerydu-magdalena-piorunska-29210u

Cena:stanisław wodzicki, gabrielle bernstein, latajace swinie, savoir vivre dla dzieci, oni to wiedzą kocie, historia wychowania pdf, socjologia anthony giddens pdf, romans po brytyjsku pdf doci, zamki na lodzie, dieta przy hashimoto książka pdf, arthas przebudzenie króla lisza, przewlekle chory w domu, polish teacher, wakacje z duchami autor, mirosław karpiuk, wredne igraszki pdf, robur zdobywca, kino postmodernistyczne…