Zaczarowana codzienność. czyli bezwstydnie optymistycznie o życiu. Zeszyt 2

Autor: Agnieszka Korzeniewska

„…Agnieszka jest bardzo specyficzną osobą. żyje dniem. cieszy się z drobiazgów i stara nie rozkładać kłopotów na części pierwsze i dobijać siebie. Pokazuje nam na swoim blogu i w książkach z cyklu Zaczarowana codzienność. jak znaleźć pozytywy w codziennych sytuacjach. jak się nimi cieszyć i jak „chwytać” dzień. Bardzo podoba mi się forma książek – są nasze wspólne. Autorki i nasze. czytelników. Agnieszka Korzeniewska dzieli się z nami swoimi myślami. opiniami. rozważaniami. słowem zdarzeniami ze swojej codzienności i pozostawia nam miejsce na własne notatki. rysunki. podsumowania. Książeczki stają się naszymi pamiętnikami codzienności – bardzo podoba mi się to rozwiązanie….”

Anna Ciesielska 

www.markietank

28: https://woblink.com/ebook/kirkhammer-wojciech-ryszard-karolak-30462u

Cena:


ISBN

9788365781185: Wydawnictwo

Format

30.5: https://woblink.com/ebook/bez-sladu-tana-french-maria-olejniczak-skarsgard-30408u

Cena:


ISBN

9788365780164: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/sidney-chambers-zlowroga-noc-james-runcie-ewa-penksyk-kluczkowska-roman-honet-anna-pol-30554u

Cena:


25 miniemerytur

Autor: Jakub B. Bączek

Jakub B. Bączek (nazywany przez dziennikarzy najmłodszym polskim emerytem) to człowiek. który już w wieku 32 lat porzucił posadę prezesa w zbudowanej przez siebie firmie STAGEMAN i zdecydował się na model życia 50/50. Połowę swojego roku spędza więc na 25 urlopach. które nazywa „miniemeryturami’. a w trakcie drugiej połowy realizuje projekty związane z jego pasjami (jak inspirowanie innych czy praca z najlepszymi polskimi sportowcami w charakterze trenera mentalnego).

Ta nietuzinkowa książka jest podróżą śladami autora – zarówno geograficzną (przez takie miejsca jak Bali. Nowy Jork czy Rio de Janeiro). jak i mentalną (przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia).

Od teraz nie trzeba już szukać inspirujących historii z zagranicy – na

49: https://woblink.com/ebook/czlowiek-i-pies-o-glaskaniu-stresie-i-oksytocynie-daniela-portl-christoph-jung-30351u

Cena: Christoph Jung


ISBN

9788379854301: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kochanka-james-patterson-grzegorz-kolodziejczyk-david-ellis-30522u

Cena: David Ellis


Koncert dla króla

Autor: Michelle Smart

Książę Talos Kalliakis poszukuje skrzypka. który zagra koncert podczas uroczystości jubileuszowej na cześć króla. Książę przesłuchał już wielu wybitnych muzyków. lecz dopiero gdy usłyszał grę Amalie Cartwright. poczuł. że znalazł właściwą osobę. Ku jego zdumieniu Amalie odmawia zaszczytu. lecz on nie zamierza przyjmować jej odmowy. Nawet gdy się dowiaduje. jakie są powody…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380027145: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/zly-system-tadeusz-dolega-mostowicz-30865u

Cena:motyw młodości, pan tadeusz rozprawka, marta grzebuła, george hegel, www.ibuk.pl, książki dla młodzieży fantasy, sławomir mrożek opowiadania pdf, kapuściński non-fiction, rimworld porady, easyenglish, tajny agent conrad, tv propaganda, diagnostyka bakteriologiczna, marek hłasko opowiadania pdf, nasze olśnienie pdf, wiedźmin chrzest ognia audiobook download, bezpłatne ebooki, roman pdf, krzyżówki dla dzieci 7 12 lat do wydruku…