ISBN

9788324167043: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/sprzedana-ewa-ratajczyk-hayes-sophie-alicja-marcinkowska-124401u

Cena:


Wśród zatrutych noży. Zapiski z getta i okupowanej Warszawy

Autor: Agnieszka Haska

Tadeusz Obremski (ur. 1900) przed wojną był współwłaścicielem doskonale znanej ówczesnym warszawiakom firmy obuwniczej H. Obremski i S-wie. Jego notatki z okresu okupacji. pisane podczas ukrywania się po tzw. aryjskiej stronie. to dokument szczególny. przekazany rodzinie po wojnie przez ukrywającego ich Polaka – autor. jego żona i córka zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach w czerwcu 1944 r.

Obremski opisuje doświadczenia swoje oraz całej rodziny w getcie i poza nim okiem przedsiębiorcy. któremu wojna przerwała pasmo sukcesów zawodowych. Starał się przy tym przedstawić jak najpełniejszy obraz tragedii przeżywanej przez naród żydowski. traktując swoje zapiski jako dokument historyczny. Po wyjściu na aryjską

18: https://woblink.com/ebook/ocalony-z-zaglady-aaron-elster-125682u

Cena:


ISBN

9788364974496: Wydawnictwo

Format

22.5: https://woblink.com/ebook/nieopowiadania-tomasz-dalasinski-124546u

Cena:


Sukces i szczęście

Autor: Robert H. Frank

Bill Gates to niewątpliwie utalentowany programista. który dzięki ciężkiej pracy zbudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Ale czy udałoby mu się to. gdyby jako nastolatek nie miał dostępu do zaawansowanego komputera. o którym większość jego rówieśników mogła tylko pomarzyć? A Mona Lisa – czy to faktycznie wybitne arcydzieło. czy może jedynie obraz. który znany jest z tego. że jest znany?

Na te pytania próbuje odpowiedzieć Robert H. Frank – światowej klasy ekonomista i jeden z najpopularniejszych wykładowców w Stanach Zjednoczonych. Jego zdaniem istnieje coś. co często bywa pomijane w historiach spektakularnych sukcesów. Coś. co mogłoby osłabić przesłanie trenerów rozwoju osobistego twierdzących. że

30: https://woblink.com/ebook/czternascie-nut-krzysztof-landa-jan-bielecki-124619u

Cena: Jan Bieleckibernard wiśniewski, abram hoffer, meekhańskiego pogranicza, marek dziekan, ebook kup, wydawnictwo burda książki, zaburzenia psychiczne i rozwojowe dzieci a szkolna rzeczywistość, harry potter i więzień azkabanu ebook, obywatel film wellesa, fastlane milionera, dzieci z bullerbyn ebook, heroes 7 recenzja, sandor marai żar, poradnik shadow of the tomb raider, wybrałem życie michał czarnecki, henryk sienkiewicz janko muzykant, maria cieślak, turysta polski w zsrr, kolorowanki ortograficzne do wydruku, jan dąbrowski wiek, dariusz jeziorny…