ISBN

9788366074729: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nie-ukryjesz-sie-susan-lewis-126772u

Cena:


ISBN

9788365853714: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/dziekuje-za-swinskie-oczy-gzyra-dariusz-127084u

Cena:


1

:

:

Cena:


Andromeda

Autor: Kasiuk Anna

Ważne. by umieć przegrywać z godnością i nauczyć się wygrywać z pokorą.

Judyta. inteligentna i piękna uczennica maturalnej klasy. ma wszelkie warunki ku temu. by błyszczeć w towarzystwie. a jednak uparcie trzyma się na uboczu. Napięcie wokół dziewczyny przybiera na sile. kiedy nauczycielka zadaje uczniom projekt. a Judyta ma go przygotować w parze z najprzystojniejszym uczniem. kapitanem drużyny koszykarskiej. z którym chodzi Ola. Bieg wydarzeń gwałtownie przyspiesza. gdy okazuje się. że Szymona i Judytę łączy o wiele więcej. niż ktokolwiek mógłby przypuszczać – namiętność. przeszłość i związane z nią tajemnice…

Książka jest doskonale przemyślana. napisana tak pięknie. że nie sposób oderwać się od lektury. Mimo że opowiada o postaciach.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


Klub w siodle (Tom 3). Fortunat

Autor: Stacy Gregg

3. tom serii hippicznej: KLUB W SIODLE

Issie nie jest zachwycona wizją wakacji spędzonych na farmie cioci… Jednak gdy dowiaduje się. że może zabrać ze sobą ukochaną klacz. Strzałkę. pozornie nudna wyprawa nabiera kolorów. Tym bardziej że pojawia się szansa trenowania zwierząt do filmu. Wkrótce do Issie docierają wieści o krążącym w pobliżu stadzie dzikich kuców. Grozi im śmierć. dlatego dziewczyna postanawia je uratować. Zapowiada się kolejna ekscytująca przygoda!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 19.32


Urok późnego lata tom I

Autor: Agnieszka Janiszewska

Czy za błędy popełnione w młodości trzeba płacić przez całe życie?

Dzieciństwo małej Ady rozpoczyna się od tragedii. która położy się cieniem na całym jej życiu. Nienawiść do macochy i żal do ojca staną się głównymi uczuciami. jakie dziewczyna będzie w sobie pielęgnować przez całą młodość. Dopiero po wielu latach okaże się. że w tej historii jest mnóstwo tajemnic i niedopowiedzianych wątków. Czy ich rozwikłanie przyniesie ulgę i przebaczenie. czy wręcz przeciwnie – sprawi. że jeszcze trudniej będzie bez żalu myśleć o miejscu. z którego się pochodzi i ludziach. których się kocha?

– Kiedy wyjeżdżamy? – spytała dziewczyna.

– Nie ma pośpiechu – odparła tym samym cierpkim tonem matka. – Choć z dru

28: https://woblink.com/ebook/andromeda-kasiuk-anna-127290u

Cena:wakacje grzecznego psa, marcin kostrzyński, szydłowski pracownia fizyczna pdf, wszystkie jasne miejsca pdf, rozprawa o metodzie kartezjusz, pustynna włócznia audiobook, włodzimierz pańków, kamiński kamienie na szaniec, biochemia harper, raz w roku w skiroławkach fragmenty, vi keeland walka pdf, sekretne życie drzew pdf, lalka arkusz maturalny, zarys prawa cywilnego, przedszkolaki z ulicy morelowej, pieśni osjana pdf, książka na rzucenie palenia, coben pdf, wiliam gibson, bednarek adrian, trzy siostry pdf, psychologia tłumu pdf, edukacja zdrowotna pdf, the foxhole court pdf, "dalej jest noc"…