Nigdy się nie dowiesz

Autor: Masters S.R.

Kiedy nastoletni Will mówi o tym. że zostanie seryjnym mordercą. przyjaciele traktują to jako żart: niepoważne przechwałki na koniec gorącego lata. młodzieńczą fantazję. wakacyjne wygłupy. Ale Adeline nie może się oprzeć wrażeniu. że za tymi słowami kryje się coś złowieszczego.

Piętnaście lat później Adeline wraca do Blythe na spotkanie dawnej paczki – tyle że Will się na nim nie zjawia. Wspominając dawne czasy. rozmawiają także o zabójczych planach przyjaciela. Nie jest im jednak do śmiechu. kiedy odkrywają. że w okolicy zmarły niedawno dwie osoby. a okoliczności ich śmierci wydają się znajome. Tylko oni wiedzą. że są dokładnie takie. jak opisał to niegdyś Will.

Gdy grupa dawnych przyjaciół próbuje odnaleźć Willa. dociera do nich. że ten wciąga ich w nieb

29.9: https://woblink.com/ebook/krym-znikajacy-polwysep-semmler-pawel-126488u

Cena:


CHARLES BUKOWSKI. Świecie. oto jestem.

Autor: David Stephen Calonne

W świecie Bukowskiego nie raczymy się smakowitą czekoladą. nie ma tu bezpiecznych banków. pociągów. które przyjeżdżają na czas. Nie. on celebruje okropną. surową. piękną w swej nagości prawdę: kwiaty zła. I chce tę prawdę pokazać bez ozdóbek. bez udziwnień. Bukowski oświadcza. że bardziej podziwia hydraulików od pisarzy. Ich ważna praca polega na pilnowaniu. żeby gówno płynęło. ale. w przeciwieństwie do pisarzy. nikomu go nie wciskają…

*

Zawarte w niniejszej książce wywiady dokumentują długą drogę Charlesa Bukowskiego do światowego uznania. poczynając od 1963 roku. gdy rozmawiał z dziennikarzem z „Literary Times” z Chicago w swym jednopokojowym mieszkaniu w Hollywood. a kończąc nad basenem w San Pedro. gdzie w sierpniu 1993 roku. zaledwie siedem miesięcy przed swoją śmiercią w wieku 73 lat. odpowiadał na pytania niemieckiego reportera.

Te rozmowy. spisane przez amerykańskich. brytyjskich. włoskich. niemieckich i francuskich dziennikarzy. zapewnią Wam wielką dawkę Charlesa Bukowskiego. Przeczytacie w nich zapewne więcej. niż byście się spodziewali dowiedzieć o jakimkolwiek pisarzu.

Tematy poruszane tutaj przez Bukowskiego to między innymi: muzyka klasyczna. samotność. picie. podziwiani autorzy. trudna młodość. pisarskie rytuały. inspiracja. szaleństwo. kobiety. seks. miłość i wyścigi konne.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9


#Delete

Autor: Sandi Lynn

Po kilku nieudanych związkach młoda fotograficzka wymyśla projekt #Delete i pisze o nim na swoim blogu. Chce pokazać kobietom. jak powinny się zachowywać. kiedy facet je lekceważy – po prostu trzeba wyrzucić go ze swojego życia. Ale jeden sms. który wysyła na niewłaściwy numer. stawia jej życie na głowie. A ona zaczyna się bać. że może złamać własne zasady. których uczy inne dziewczyny…

„Mężczyźni. Totalne dupki. jeśli chodzi o traktowanie kobiet. Co do jednego.
»Zaesemesuję do niej. jak będę miał chwilę. jutro czy pojutrze. Albo popojutrze. i niech się cieszy«.
»Może zadzwonię do niej za parę dni. Żeby nie pomyślała. że jesteśmy ze sobą zbyt blisko«.
»Lubię ją. ale nie jest moim głównym priorytetem. ani nawet średnim. I tak będzie zawsze po

10: https://woblink.com/ebook/w-swiecie-dinomuzykow-gabriela-molesztak-127301u

Cena:


ISBN

9788381191777: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/opowiesci-lokomocyjne-wieslaw-sedzicki-127505u

Cena:


ISBN

9788380171251: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/polacy-u-narodzin-stanow-zjednoczonych-longin-pastusiak-127789u

Cena:


Intensywność uczuć

Autor: Anna DePalo

Media plotkarskie nie oszczędzają Chiary Feran. aktorki. której ojciec hazardzista wywołuje skandal za skandalem. Chcąc ratować swój medialny wizerunek. Chiara godzi się na zaproponowany przez menedżerkę fikcyjny romans z kaskaderem. Rickiem Serenghettim. dublerem jej filmowego partnera. Zabieg okazuje się skuteczny. media rozpisują się o flircie. a Chiara i Rick coraz bardziej się do siebie zbliżają. To. co miało być fikcją. staje się szaleństwem erotycznym…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Relacje i stosunki międzynarodowe w kształtowaniu bezpieczeństwa europejskiego

Autor: Krzysztof Załęski

Relacje i stosunki polityczne stanowią podstawę systemowego podejścia do kształtowania bezpieczeństwa. jak również analizy tego zjawiska. W naukach humanistycznych i społecznych stosunki polityczne stanowią ogólne pojęcie używane na określenie relacji politycznych zachodzących we współczesnym świecie. są także rodzajem stosunków społecznych obejmujących kontakty polityczne pomiędzy różnymi podmiotami przestrzeni międzynarodowej (państwami. instytucjami. organizacjami. obywatelami). Międzynarodowe stosunki polityczne opisują relacje zachodzące w sferze polityki. w różnych obszarach przestrzeni międzynarodowej. które mają istotny wpływ na poczucie i kształtowanie bezpieczeństwa międzynarodowego.

:

Cena:


Kroniki opętanej

Autor: Artur Nowak

Jej nowi opiekunowie. nie rozumiejąc. że dziewczyna mierzy się z traumą. postanawiają zasięgnąć pomocy „specjalisty” – znajomego księdza egzorcysty. któremu w terapii pomaga trzech osiłków. Marta zostaje uznana za opętaną przez Szatana…

W Polsce. gdzie coraz więcej dzieci mierzy się z zaburzeniami psychicznymi. dostęp do profesjonalnej opieki jest trudny. a egzorcystów coraz więcej. ta zainspirowana faktami historia mogłaby się przydarzyć niejednej nastolatce. Marta miała pecha. że trafiło na nią.

Kroniki opętanej to odważny thriller obyczajowy oraz wstrząsająca historia. pokazująca. co nam grozi w świecie. którym rządzą kapłani.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 29.9


ISBN

9788366005105: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/ksiega-joanny-kamila-slawinski-lidia-yuknavitch-126502u

Cena:gospodarka cyfrowa, alien vs predator 2 gra, syzyfowe prace stefan żeromski, pies stalina, gdyby ocean nosił twoje imię, prawie rodzina, noce i dnie online, dariusz zając, prawo cywilne część ogólna pdf, siedem nawyków skutecznego działania pdf, x men saga, podstawy konstrukcji maszyn zadania, liczebniki niemiecki ćwiczenia pdf, krucjata memy, longin majdecki, słownik frazeologiczny, jak żyć w rodzinie i przetrwać, chłopak który bał się być sam, ludzka egzystencja, matematyka i my sprawdzian klasa 6, modele gospodarki rynkowej…