La Barre-y-va

Autor: Maurice Leblanc

Le manoir délabré de La Barre-y-va est l’espace d’événements mystérieux et horribles. Rentant tard du théâtre un soir du mois d’août. le vicomte Raoul d’Avenac découvre son appartement éclairé. Il y est visité par une jolie fille qui l’attend en détresse. Catherine Montessieux. la jeune femme qui en est l’héritière. ne peut plus dormir tranquillement. Une vieille à demi folle l’avertit d’un péril qu’elle ne peut préciser. Et maintenant l’aventurier devenu détective va entreprendre de résoudre la plus inextricable des énigmes…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Nowe technologie a sektor finansowy

Autor: Włodzimierz Szpringer

Firmy FinTech działające na rynku finansowym stanowią nową. szczególną kategorię parabanków. Ich cechą szczególną jest wykorzystanie nowoczesnych technologii komputerowych oraz sieciowych do projektowania usług i dodawania nowych ogniw w łańcuchu wartości. Bez internetu i cyfryzacji. a także nowych doświadczeń. nawyków i zaufania konsumentów świadczenie tych usług nie byłoby możliwe.

Dzięki technologii ICT i zaawansowanemu oprogramowaniu komputerowemu. firmy FinTech oferują nowe usługi (np. bankowe. ubezpieczeniowe. inwestycyjne czy płatnicze). których nie świadczą tradycyjni. licencjonowani usługodawcy. Poszerzają się ramy „obchodzenia” prawa bankowego. przy czym coraz trudniejsze staje się wykazanie. że dzieje się to na granicy prawa

:

Cena:


Wesołe kumoszki z Windsoru

Autor: William Shakespeare

„Wesołe kumoszki z Windsoru” to jedyne dzieło dramatyczne Szekspira osadzone we współczesności autora – w Anglii przełomu XVI i XVII wieku. stanowiące przy tym znakomity obraz obyczajowości epoki. Dwie zamężne mieszczki padają ofiarami zalotów pewnego szlachcica. Jako że szybko odkrywają jego niecne zamiary. postanawiają zabawić się jego kosztem i zrobić sobie z niego niewybredne żarty.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66mróz kasacja pdf, kane i abel film, zbrodnia i kara ebook, lech gardocki prawo karne pdf, wolfe gene, wiktymologia pdf, genetyka molekularna zadania maturalne, wszystko co w tobie kocham pdf, kometa nad doliną muminków pdf, fizjoterapia książki, zasada wyłączności, wykroje dla barbie pdf, sekrety szeptuch, scenariusze teatralne dla dorosłych, nęcka orzechowski szymura psychologia poznawcza pdf, #yolo…