ISBN

9788380171176: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/ksztaltowanie-sie-zachowan-komunikacyjnych-u-dzieci-z-uszkodzeniami-i-lub-dysfunkcjami-osrodkowego-ukladu-nerwowego-marlena-kurowska-128043u

Cena:


Kocham tylko tak

Autor: Kate Sterritt

Piękna i wzruszająca historia o wychodzeniu z ciemności i próbie pogodzenia się z tym. co już nie wróci

Emerson Hart poznała Merikiego. kiedy miała zaledwie dziesięć lat. Połączyła ich wielka przyjaźń. która z biegiem czasu przerodziła się w miłość. Kiedy dziewczyna dorosła. pewnego dnia utraciła wszystko. co było jej drogie. a Meriki nie był już chłopcem. którego pokochała.

Emerson nie może zrozumieć. dlaczego wszystko się zmieniło. Wtedy w jej życiu pojawia się Josh. który przypomina jej Merikiego. Serce Emerson zaczyna się otwierać. chociaż wydawało się. że tylko jeden chłopak ma do niego klucz. Ten. którego naprawdę kochała.

Ta historia trafi prosto do Waszego serca. To opowieść o dojrzewaniu. wybaczaniu i odnajdywaniu siebie. kiedy wydaje się. że wszystko je

22.05: https://woblink.com/ebook/opowiedziec-sobie-polske-hanna-gosk-piotr-sadzik-128058u

Cena: Piotr Sadzikwysoko wrażliwe dziecko pdf, helena czakowska, metapamięć, władca lewawu sprawdzian, c lewis, pułapki myślenia kahneman, baccalario pierdomenico, age of empires: the rise of rome, woda która niesie ciszę pdf, ludzie bezdomni opracowanie, gorgiasz z leontinoi, edward morgan forster, kodeks postępowania administracyjnego komentarz, joanna siedlecka biografie odtajnione, śmieszne scenariusze bajek, jan borowiec…