Tajemniczy Tunel (Tom 1). Ucieczka Leonarda

Autor: Olaf Frtische

Podróż w czasie to świetna zabawa! Cykl TAJEMNICZY TUNEL.

Albert. Lilly i Magnus odkrywają w piwnicy starej willi tajemniczy tunel. którym można podróżować do przeszłości! Dzieci przenoszą się do roku 1499 i spotykają słynnego malarza i wynalazcę Leonarda da Vinci. Artysta musi uciekać z Mediolanu. a Lily i Magnus starają się mu pomóc. Wspierani przez Alberta budują maszynę latającą. którą planują odlecieć prześladowcom sprzed nosa!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.92


Kultura języka polskiego

Autor: Tomasz Karpowicz

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie cenionego i nowoczesnego podręcznika akademickiego z dziedziny kultury języka. poświęconego problemom poprawnej wymowy i pisowni. Autor wykorzystał wieloletnie doświadczenie z pracy w Radzie Języka Polskiego oraz w Instytucie Języka Polskiego Uniwersytetu Warszawskiego do stworzenia aktualnego. praktycznego i jedynego na polskim rynku wydawniczym podręcznika akademickiego o takiej tematyce.

Przedmiot Kultura języka polskiego służy zapoznaniu studentów z podstawami teoretycznymi językoznawstwa normatywnego oraz kształtowaniu umiejętności właściwego (tj. poprawnego oraz zgodnego z zasadami etyki i etykiety językowej) posługiwania się językiem oraz zapoznaniu studenta z najważniejszymi tendencjami współczesnej polszczyzny. a ta

119: https://woblink.com/ebook/trener-w-rolach-glownych-rafal-zak-justyna-matras-138294u

Cena: Justyna Matras


Pejzaż z Aniołem

Autor: Magdalena Kordel

W tym roku w życiu Ady wszystko ma się zmienić!

Jeden wieczór. jedno spotkanie sprawiają. że marzy tylko o tym. by w te Święta wyjechać jak najdalej. Nie chce pamiętać o Wigilii i Bożym Narodzeniu. które od śmierci taty kojarzą jej się z niepewnością i odrzuceniem. Pragnie ciszy. samotności i spokoju gdzieś w górskiej chacie.

Na szczęście jej dawna znajoma Madeleine z radością przyjmie ją w swoim domu niemal na końcu świata…

Gdy zamykała drzwi. nie wiedziała. że właśnie za moment wydarzy się coś. co diametralnie odmieni całe jej życie. Czasem doprawdy niewiele trzeba. Ot. wino. korkociąg. koc i odrobina determinacji. No i szczypta szczęścia. Niby mało. a jednocześnie dla niektórych tak wiele.

Pejzaż z Aniołem to wzruszająca histori

:

Cena:


ISBN

9788394476731: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/ty-i-ja-dwa-rozne-swiaty-elzbieta-koso

Cena:


Uwierz w miłość. Calineczko

Autor: Natalia Sońska

Usiądź wygodnie. zrelaksuj się i weź do ręki niezwykłą opowieść o Mai. która pozostaje wierna swoim marzeniom niczym baśniowa Calineczka… 

Nie ma nic wspanialszego niż dwie bratnie dusze. które spotykają się po latach. Chciałoby się wykrzyknąć. że miłość zawsze znajdzie właściwą drogę. Jednak rzeczywistość może nas zaskoczyć. a pozory potrafią mylić… Los pisze dla Mai swój własny scenariusz. Nadopiekuńcza ciotka usiłuje po swojemu ułożyć życie dziewczyny. lecz nie tylko ona…

Czy świąteczny czas okaże się dla Mai łaskawy? Przekonaj się. że małe cuda są możliwe – wystarczy w nie tylko uwierzyć. 

Po bestsellerach „Garść pierników. szczypta miłości” i „Obudź się. Kopciuszku” Natalia Sońska po raz kolejny czaruje urzekającym. zimow

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99wychowanie sexualne, postępowanie w sprawach o wykroczenia skrypt, menedżer skuteczny, mielogram normy, oligofazja, karol bunsch powieści piastowskie, książka minimalizm, słownik etymologiczny online, magdalena saryusz-wolska, william wharton ptasiek, andrzej barwijuk, damy i huzary fredro, zderzenie cywilizacji pdf, analiza matematyczna książka, wyprawy krzyżowe daty…