https://woblink.com/product-publication/download/17622/pdf

1:

:

Cena:


Spotkania z Jerzym Grotowskim. Notatki. listy. studium

Autor: Zbigniew Osiński

Jerzy Grotowski. jeden z najwybitniejszych artystów światowego teatru w XX wieku. był człowiekiem spotkań. Można powiedzieć. że jego droga w sztuce realizowała się poprzez spotkania z ludźmi. Książkę wypełniają notatki ze spotkań autora z Grotowskim. listy różnych osób do Zbigniewa Osińskiego. dotyczące Jerzego Grotowskiego. listy Grotowskiego do Osińskiego. a także studium Dzieło Jerzego Grotowskiego jako „przedmiot badań”. w którym autor podejmuje próbę swoistego podsumowania swojej przygody z twórczością Grotowskiego.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 39


Ratuj Maluchy. Rodzicielska rewolucja

Autor: Karolina Elbanowska

Inicjatorzy akcji „Ratuj Maluchy” ujawniają jej kulisy.

Czy dwoje młodych ludzi ze zwykłego blokowiska. wychowujących siedmioro małych dzieci. może zagrozić rządzącym i wywołać ferment na politycznej scenie? Okazuje się. że tak. Akcja „Ratuj Maluchy” stała się dla władz tym. czym lustro dla Bazyliszka – doprowadziła do drastycznego spadku poparcia koalicji rządzącej.

Niezgoda Elbanowskich na przymusowe posyłanie sześciolatków do szkół zmobilizowała do protestów tysiące rodziców.

Ratuj Maluchy to porywająca opowieść o obywatelskiej walce z systemem.

„Zdolności organizacyjnych mogłaby im pozazdrościć niejedna profesjonalna partia polityczna i korporacja. Ich nieustępliwości –

32.9: https://woblink.com/ebook/skuteczny-menedzer-czego-nie-ucza-w-szkole-o-zarzadzaniu-ludzmi-marta-pawlikowska-olszta-17838u

Cena:


Miesiąc w Normandii

Autor: Melanie Milburne

Włoski biznesmen Raoul Caffarelli uległ ciężkiemu wypadkowi. Przykuty do wózka inwalidzkiego stracił chęć do życia i ukrył się przed światem w zamku w Normandii. Jego brat Rafe. nie mogąc się pogodzić z załamaniem Raoula. zatrudnia najlepszą fizjoterapeutkę Lily Archer. Lily podejmuje wyzwanie. Jej pierwszym trudnym zadaniem jest przekonać Raoula. by pozwolił sobie pomóc. Wkrótce okazuje się. że również on może pomóc jej…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99agnieszka gozdyra rodzina, deniwelacja pdf, piotr zwierzykowski, rosyjski słownictwo, chrzanowska pedagogika specjalna pdf, wiedźmin tom 3, kuszący duet, tomb raider 2013 poradnik, zabawy logopedyczne na cztery pory roku, kwieciński śliwerski pedagogika tom 1 pdf, angielski w pracy i biznesie pdf, żyliśmy w prl, hołyst kryminologia pdf, modlitewnik dla dorosłych pdf, dzieci norwegii, jak założyć sari, zuzanna lapicka, miasta śmierci książka, drań michalak pdf…