ISBN

9788328710382: Wydawnictwo

Format

43.9: http

Cena:


ISBN

9788360657881: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-swiata-tom-xii-od-drugiej-wojny-swiatowej-do-xxi-wieku-tadeusz-czekalski-jakub-polit-piotr-mikietynski-wojciech-rojek-irena-stawowy-kawka-janusz-wec-138289u

Cena: Jakub Polit


Podręcznik Tarota – Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem

Autor: Kulesza Sylwia

Powrót bestsellerowej Autorki

Sylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii. lecz to w Polsce zdobyła największą popularność dzięki swojemu pierwszemu podręcznikowi poświęconemu kartom Tarota. Wówczas opisała Arkana Wielkie. a teraz powraca z równie dobrą analizą Arkan Małych. Dzięki jej warsztatowi pisarskiemu i zrozumiałej analizie poszczególnych kart. Ty również poznasz cudowny świat Tarota.

Arkana Małe powiedzą Ci prawdę

Autorka szczegółowo analizuje poszczególne karty i zdradza tajniki medytacji z żywiołami odpowiadającymi każdej z nich. Pozwala tym samym osiągnąć równowagę na wszystkich płaszczyznach życia. Wyjawia również szczegółowe znaczenie uniwersalnych symboli kart Tarota i podpowiada. kiedy należałoby traktowa

39.9: https://woblink.com/ebook/mudry-sposob-na-zdrowie-energie-i-rownowage-73-najskuteczniejsze-techniki-dla-wspolczesnego-czlowieka-swami-saradananda-139022u

Cena:


ISBN

9788328710733: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/niegodziwosc-t-5-amy-a-bartol-wieslaw-lozyniak-137119u

Cena:


Ostatni worek cementu

Autor: Mateusz Wieczorek

Pewnego dnia Colton Avila. młody pracownik agencji ubezpieczeniowej. przypadkowo trafia w sam środek wojny mafijnej. Tak właśnie będzie wyglądał początek końca jego dotychczasowego. spokojnego życia… Chłopak musi błyskawicznie dostosować się do panujących w tym światku bezwzględnych reguł. by stać się profesjonalnym płatnym zabójcą. Szyta grubymi nićmi intryga. w którą właśnie został wplątany. ma pomóc bossowi Hugonowi Wellsowi wrócić na szczyt. Może się to jednak okazać dużo trudniejsze. niż początkowo się wydaje…

W tej tragikomicznej opowieści pełnej najczarniejszego humoru spod znaku Tarantino. mafijny światek jednocześnie fascynuje. śmieszy i przeraża. Kim tak naprawdę jest Colton. a kim są jego ofiary? Skąd wziął się niewidzialny i ekscent

20: https://woblink.com/ebook/cierpienia-mlodej-hany-katja-gorecan-136976u

Cena:


Pola i inne rzeczy teatralne

Autor: Hanna Krall

Poruszające opowieści Hanny Krall przeniesione na scenę

Hanna Krall to nie tylko wzór dla pokolenia młodych reporterów. ale również pisarka inspirująca uznanych filmowców i wybitnych ludzi teatru. Motywy stale powracające w jej twórczości. dzięki swojej wyrazistości i ascetyczności stylistycznej. okazują się doskonałym materiałem do przeniesienia na scenę czy na plan filmowy.

Pola i inne rzeczy teatralne to kilka różnych historii: o szalonych dzielnych kobietach i zamachach – na rosyjskiego cara i na Lenina. o dwóch Markach Edelmanach. o złych postaciach. które uciekają z bajek. o Apolonii Machczyńskiej. która zginęła razem z ukrywanymi Żydami. o przyjacielu Kafki. który w kawiarni spotyka bohatera Kafkowskiego Zamku… Czerpali z nich Krzysztof Warlikowski. Kazimierz Dejmek czy Krzysztof Kieślowski. Bohaterowie tych opowieści wciąż żyją. mówią własnymi głosami i zadają bolesne pytania. Nadal istnieją w teraźniejszości i nie dają o sobie zapomnieć.

„W końcu kwietnia 2006 Andrzej Wajda powiedział. że dobrze byłoby porozmawiać. O Katyniu. o filmie o Katyniu i w ogóle porozmawiać.

Ale ja nigdy o Katyniu nie pisałam. niewiele czytałam…

Nie szkodzi. powiedział Wajda. porozmawiajmy.

Ale ja nawet o pana ojcu nie wiedziałam.

Nikt nie wiedział. Jedna dziewczyna z naszego roku mówiła o ojcu w Katyniu i na drugi dzień nie było jej w szkole filmowej.

Nie. nie siedziała długo. Wanda Jakubowska wyciągnęła ją z więzienia.

Nie. nie wróciła do szkoły.

Nie. nie robiła filmów…

To może tak mógłby się zacząć film?”

Pola i inne rzeczy teatralne to lektura obowiązkowa nie tylko dla miłośników reportaży Autorki. ale każdego. kto chce zobaczyć. w jaki sposób proza zyskuje drugie życie w teatrze i filmie.

Hanna Krall – jedna z najważniejszych światowych reporterek. Jej książki. w tym blisko dziewięćdziesiąt przekładów. na stałe weszły do kanonu reportażu.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


Tytus. smutny szczeniak

Autor: Holly Webb

Amelia uwielbia swojego szczeniaka Tytusa i spędza z nim każdą wolną chwilę. Dziadek dziewczynki źle się czuje i nie może dłużej opiekować się swoją jamniczką Stokrotką. O pomoc prosi Amelkę. która obiecuje zrobić wszystko. aby spełnić prośbę dziadka.

Amelka zabiera jamniczkę do swojego domu. Niestety. Stokrotka bardzo tęskni za swoim panem i jest bardzo przygnębiona. Tytus z dnia na dzień też jest coraz smutniejszy i coraz bardziej przygnębiony. bo nie rozumie. dlaczego dziewczynka nie ma już dla niego czasu. Czyżby przestała go kochać?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 9.99przez mroczny portal, audiobooki pl, estj-a, chemia w kosmetyce i kosmetologii pdf, złączeni nienawiścią, tron bhaala, chemia pierwiastki, albo albo, metro last light solucja, dzienniki goebbelsa, regresja coxa, oczko się odlepiło temu misiu, the perfect game rozgrywka pdf, teksty piramid, zapiski z królestwa, kolejne 365 dni pdf free, krzysztof szymanek, intryga shen pdf, ksiazka o macierewiczu, www juka edu pl sprawdziany klasa 3, feynmana wykłady z fizyki pdf, jan doktór, samowolne zajęcie części wspólnej, krzysztof jedliński…