Udawana namiętność

Autor: Barbara Dunlop

„Nie dokończyła. Usta miał gorące. Poprzednim razem całował ją powoli. teraz był namiętny. Tamten pocałunek był doskonały. ten jeszcze lepszy. Podniecona. rozchyliła wargi. Brody objął ją i przyciągnął do siebie. Wiedziała. że powinna go odepchnąć i obiecywała sobie. że to zrobi. jeszcze minuta. dwie. jeszcze chwila tej cudownej rozkoszy…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788375619102: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/the-secret-garden-grzegorz-komerski-marta-fihel-frances-hodgson-burnett-marcin-jazynski-128522u

Cena: Marta Fihel


ISBN

9788324049028: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/francuskie-lato-isaac-catherine-128163u

Cena:


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:


Catalogue of the Tibetan Texts in the Pander Collection: Part A (complete) and Part B (Partial)

Autor: Thupten Kunga Chashab

The publication contains a catalog of Tibetan texts in the Pander collection held by the Jagiellonian Library.

As in every catalogue. authors present here all indispensable elements for a catalogue such as title. author. place and year of writing. scribe. description etc. by their abbreviations. In traditional Tibetan works all of this information is given at the end in a colophon. Therefore. we extracted and copied all the colophons found in these works. Often in prayers they were missing. Also the fact that a text has a colophon does not mean that it contains all the necessary information for cataloguing. Pander materials actually prove that in traditional Tibetan publications dates and places are less impo

:

Cena:


Dzieła wszystkie. tom 5

Autor: Mistrz Eckhart

Wydawnictwo „W drodze” nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie. odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech). które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke. wyd. A. Zimmermann. L. Sturlese. t. 1-5).

W oczekiwaniu na tłumaczenie IV tomu Kazań Mistrza Eckharta oddajemy do rąk czytelników. tom V Dzieł wszystkich. na które składają się Traktaty. Tematyka Traktatów Eckharta w wielu wypadkach jest taka sama jak w Kazaniach. Odnosi się to zwłaszcza do takich centralnych zagadnień. jak dokonujące się w głębi duszy zjednoczenie człowieka z Bogiem oraz umożliwiające je „odosobnienie” (Abgeschiedenheit) człowieka albo inaczej: „wyrzeczenie”. uwalniające go od niewłaściwego stosunku do dóbr doczesnych i stwarzające w nim warunki do przebóstwiającego działania Bożego.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99władca północy, endokrynologia książka, uklad trojmiejski, harry potter i komnata tajemnic książka pdf, moje wypieki na cztery pory roku, kryminalistyka pdf, darmowe ksiazki, chcieć mniej minimalizm w praktyce, książka oczy ciemności, po schodach do nieba pdf, jak odzyskać miłość, siła kobiecości, serce gangstera pdf, kurdybacha historia wychowania pdf, internowanie wałęsy, finansowa sowa, rasy kotów prezentacja…