Dojrzała niedojrzałość

Autor: Wojciech Prus

To książka o przeżywaniu słabości i niedoskonałości. o tym. jak sami się z nimi obchodzimy i je przyjmujemy. Dojrzałość to świadomość własnej niedojrzałości. swojej małości oraz co więcej – umiejętność proszenia o pomoc. Powierzając się z ufnością Bogu. widzimy. jak On nas przemienia. To jest klucz do wzrastania w przyjaźni z Bogiem.

Na kartach książki autor odkrywa przed nami nowe warstwy obrazów biblijnych. ukryte znaczenia. paradoksy i tajemnice słowa Bożego. Pokazuje Maryję otwartą na działanie Boga. odsłoniętą. gotową do bycia nieustannie prowadzoną. czyli taką. która dojrzewa. Prowadzi nas śladami Eliasza. Jonasza. Piotra i Jana. uczniów w drodze do Emaus. św. Pawła. a także ojców pustyni. którym nieobce były głęboko skrywane emocje oraz rozterki związane z przeżywaniem własnych upadków i ograniczeń.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


ISBN

9788381193405: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/autobiografia-murzyna-booker-t-washington-128914u

Cena:


Zbrodnia

Autor: Antoni Lange

Zbiór opowiadań przedstawiających świat u schyłku XIX i początków XX wieku. czasów wojny światowej. rewolucji. przewrotów mistrza pióra – poety. tłumacza. mistyka. dziennikarza. powieściopisarza. człowieka obdarzonego niezliczonymi talentami – Antoniego Lange

Antoni Lange (ur. 28 kwietnia 1862 w Warszawie. zm. 17 marca 1929 tamże) – polski poeta. tłumacz. filozof-mistyk. poliglota. krytyk literacki. dramatopisarz. powieściopisarz i lewicowy publicysta pochodzenia żydowskiego. zaliczany do pierwszego pokolenia poetów Młodej Polski. Przez pewien czas również redaktor warszawskiego „Życia”. Był pierwszym w Polsce tłumaczem poezji Edgara Allana Poego oraz Charles’a Baudelaire’a (wraz z Zofią Trzeszczkowską).

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Java. to takie proste

Autor: Bryson Payne

Java to najpopularniejszy język programowania na świecie. lecz jest znany z tego. że z początku jest trudny do nauki. Książka Java. to takie proste uczy tego języka za pomocą praktycznych projektów. dzięki którym od razu zaczniesz tworzyć prawdziwe. działające aplikacje.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 79czasy nadchodzą nowe, głębia osobliwości, halina karaś, księgarnia ebook za darmo, kryminalni niny, pokolenie z na rynku pracy, forever my girl książka, bezpieczeństwo ekologiczne pdf, teresa kostkiewiczowa, the night of the rabbit solucja, kultura austrii, kochanek wielkiej niedźwiedzicy pdf, rehabilitacja ginekologiczna, tappi i urodzinowe ciasto, wacław potocki wojna chocimska, dietoterapia włodarek pdf, pielęgnowanie, kłamczucha audiobook całość…