ISBN

9788362247592: Wydawnictwo

Format

13.53: https://woblink.com/ebook/to-co-zostaje-wojciech-pieniazek-127662u

Cena:


To. co zostaje

Autor: Wojciech Pieniążek

Czy Tristan może się objawić pod postacią sowieckiego porucznika z karnej kompanii? Czy napojem miłosnym może okazać się flaszka samogonu. rozpita do spółki z patrolem. który zatrzyma parę kochanków. spacerujących nocą. gdy w mieście obowiązuje godzina policyjna? Czy Don Juan może być zarazem Orfeuszem? Kim będzie. gdy nie doczeka się Komandora? Autor z alchemiczną dezynwolturą i poetycką inwencją miesza w materii mitu i literatury. opowiada coś. co po wielokroć już zostało opowiedziane. ale robi to na swój – wyjątkowy – sposób. Te dwie historie zostały. co więcej. spisane frazą o muzycznej precyzji; to każe szukać dla nich analogii pośród muzycznych gatunków. I wtedy. najprędzej. byłaby to suita. Suita w dwóch tańcach. gdzie pierwszy jest statyczną. ale przesycon

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Granice opodatkowania

Autor: Janusz Libicki

Teorię ekonomii można określić jako naukę. której przedmiotem jest badanie tej sfery działań ludzkich. których głównym aspektem jest zjawisko ceny. oczywiście w najszerszym znaczeniu tego słowa. czyli ceny. jako zjawiska konieczności pozbywania się pewnych użyteczności. celem uzyskiwania innych.

Tak pojęta teoria ekonomii ma za swój główny przedmiot badanie zjawisk rynkowych. wchodzących w zakres produkcji. wymiany i rozdziału dóbr. 

Janusz Wojciech Libicki – docent doktor prawa. porucznik kawalerii Wojska Polskiego. ofiara zbrodni katyńskiej.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9jedenaście tysięcy pałek, porąb i spal, ona pytania intymne, most do terabitii, autor króla maciusia pierwszego, dzieje joanny podborskiej, wrogów, potentat pdf, stomatologia zachowawcza jańczuk pdf, lauren north, schiller friedrich, lost planet extreme condition, harry potter epub, sześć grobów do monachium, polityka społeczna książka pdf, agathos, standardy w pielęgniarstwie, ekologia sprawdzian odpowiedzi pdf, wielka brama, wątki w lalce, ignacy krasicki mikołaja doświadczyńskiego przypadki, od bakterii do bacha, 21,37…