Maszkaron

Autor: Pustkowiak Patrycja

Marianna to dziewczyna brzydka. niesympatyczna – i wcale za to nie przeprasza. I dlatego właśnie ją lubię.

Świetnie napisana. świeża i zabawna powieść. która może bardzo zaboleć.

Olga Wróbel. Kurzojady

Marianna jest brzydka. Brzydotą. która nie wywołuje współczucia – wyłącznie zdumienie i odrazę. Gdy miała pięć lat i jej dmuchane kółeczko zaczęło niebezpiecznie oddalać się od brzegu jeziora. czuła. że rodzice odetchnęli z nadzieją i ulgą. Przez kolejnych trzydzieści lat bardzo stara się zasłużyć na akceptację i nadać swojemu życiu sens. mimo że jest tak nieudana. Na próżno.

Teraz czuje już tylko gniew. Jak daleko może posunąć się człowiek. któremu przestało na czymkolwiek zależeć?

Długo wyczekiwana nowa powieść Patryc

32.9: https://woblink.com/ebook/ulga-natalia-fiedorczuk-124604u

Cena:


ISBN

9788365853714: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/dziekuje-za-swinskie-oczy-gzyra-dariusz-127084u

Cena:


Krańce świata. Spojrzenie na Kościół bliski i daleki

Autor: Paweł Kozacki

Paweł Kozacki. duszpasterz – redaktor – przełożony. ma nie tylko bystre i uważne spojrzenie oraz kapitalne pióro. Posiada coś więcej – wyjątkowe doświadczenie Kościoła przeżywanego w różnych miejscach i z różnych miejsc. Światowe spojrzenie. związane z odwiedzaniem braci w różnych miejscach naszej planety. uzupełniliśmy tekstami opisującymi Kościół polski od wewnątrz. z domowego podwórka. Powstała dzięki temu fascynująca perspektywa – spojrzenie na Kościół bliski i daleki.

Fragment wstępu Wojciecha Prusa OP

– Pisze ojciec. że marzy o Kościele pojednanym. To marzenie jest wciąż aktualne?

– W drugorzędnych sprawach dopuszczam absolutną różnorodność. wielobarwność. i szkoda tu tracić energię na przepychanki. Natomiast bardzo mi zależy na rzeczach najważniejszych – żeby one były na możliwie najwyższym poziomie. I o to się staram. o to się modlę. o tym marzę.

Fragment wywiadu Anny Sosnowskiej z autorem

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Praktyczny leksykon VAT 2018

Autor: Praca Zbiorowa

Unikatowa publikacja kompleksowo omawiająca zagadnienia dotyczące rozliczeń VAT.

Praktycznie – na przykładach – wyjaśnia. jak prawidłowo:

• odliczać VAT.

• wystawiać faktury.

• ustalać datę powstania obowiązku podatkowego.

• rozliczyć VAT od samochodu.

• określać wysokość podstawy opodatkowania.

Książka prezentuje wszystkie istotne zagadnienia. które występują w obrocie gospodarczym. a które mogą sprawić podatnikom wiele problemów ze względu na sporadyczność. np. aport. barter. odszkodowania. Pomaga rozliczać transakcje zagraniczne. takie jak: WDT. WNT. import. eksport. a także ustalać miejsce świadczenia lub dostawy. Wyjaśnia bieżące problemy z rozliczeniem VAT.

Wyjaśnienia poparte są aktualnymi interpretacjami or

99: https://woblink.com/ebook/ceny-transferowe-mariusz-makowski-125291u

Cena:


Maszkaron

Autor: Pustkowiak Patrycja

Marianna to dziewczyna brzydka. niesympatyczna – i wcale za to nie przeprasza. I dlatego właśnie ją lubię.

Świetnie napisana. świeża i zabawna powieść. która może bardzo zaboleć.

Olga Wróbel. Kurzojady

Marianna jest brzydka. Brzydotą. która nie wywołuje współczucia – wyłącznie zdumienie i odrazę. Gdy miała pięć lat i jej dmuchane kółeczko zaczęło niebezpiecznie oddalać się od brzegu jeziora. czuła. że rodzice odetchnęli z nadzieją i ulgą. Przez kolejnych trzydzieści lat bardzo stara się zasłużyć na akceptację i nadać swojemu życiu sens. mimo że jest tak nieudana. Na próżno.

Teraz czuje już tylko gniew. Jak daleko może posunąć się człowiek. któremu przestało na czymkolwiek zależeć?

Długo wyczekiwana nowa powieść Patryc

32.9: https://woblink.com/ebook/ulga-natalia-fiedorczuk-124604u

Cena:państwa po rozpadzie zsrr, ostatnia brygada, powiedz coś po, wojna kobiet, pisarze średniowiecza, poradnik elektryka pdf, ostatnia piosenka nicholas sparks, mój szef jest idiotą, pielęgniarstwo geriatryczne, przygody detektywa pozytywki, zbiorowiska roślinne polski, charitas, paweł nowicki umk, jolanta blicharz, listy zza grobu chomikuj, mały powstaniec książka pdf, książka pdf, pomnik cesarzowej achaji, katarzyna bonda wzrost, mateusz tabin, ogolna teoria wzglednosci, tomasz reich, przestań się martwić i zacznij żyć…