Urok późnego lata tom II

Autor: Agnieszka Janiszewska

Kiedy przeszłość nierozerwalnie splata się z przyszłością. czasem trzeba przeciąć więzy.

Czy głęboko skrywane tajemnice z przeszłości mogą mieć wpływ na to. co dzieje się tu i teraz? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje Ula. wnuczka Adrianny. która chce poznać zagmatwane losy swoich najbliższych. Rozliczenie z dawnymi traumami i bolesnymi wspomnieniami może okazać się jedynym sposobem na to. by członkowie rodziny Borzęckich i Rawickich mogli bez lęku i żalu spojrzeć sobie w oczy.

Jaki sekret starała się ukryć przed najbliższymi Adrianna? Czy po wielu latach zdecyduje się wyjawić prawdę?

Słowa Ireny przywróciły Adriannę do rzeczywistości. W tonie głosu córki było coś. co ją na nowo zaniepokoiło.

:

Cena:


ISBN

9788381191777: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/opowiesci-lokomocyjne-wieslaw-sedzicki-127505u

Cena:


Łowca posagów

Autor: Daisy Goodwin

Sisi. cesarzowa Austrii to ktoś. kogo pragnie każdy mężczyzna i komu zazdrości każda kobieta.

Piękna. wysportowana i inteligentna Sisi ma wszystko – z wyjątkiem szczęścia. Jest znudzona ogłupiającą etykietą na dworze Habsburgów i swoim znacznie starszym. sumiennym. lecz mało ekscytującym mężem. Franciszkiem Józefem. Musi wyrzec się prywatności. nieustannie towarzyszą jej damy dworu i służące. Sztywny rozkład dnia nie odpowiada przyzwyczajonej do swobody cesarzowej. Życia nie ułatwia też despotyczna teściowa. Sisi. żeby zabić nudę i uciec od rutyny. często wsiada na jacht. na grzbiet konia albo do swojego prywatnego pociągu.

Na zaproszenie Korony Brytyjskiej przyjeżdża do Anglii na polowanie. Szuka tu wrażeń i znajduje je w osobie zawadiackiego kapitana Baya Middletona. jedynego czło

1:

Cena:


ISBN

9788380170551: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/a-prophet-of-consolation-on-the-threshold-of-destruction-yehoshua-ozjasz-thon-an-intellectual-port-steinke-ronen-128048u

Cena:


Odcienie bezpieczeństwa. Obszary badań. kierunki rozwoju

Autor: Marek Walancik

Ogromna dynamika przemian. jako cecha charakterystyczna rozwoju współczesnych społeczeństw. obejmuje wszystkie sfery życia człowieka. Świat współczesny. w którym żyjemy. ulega tak dynamicznym przemianom. iż nie jesteśmy wstanie za nim podążać. Zachodzące zmiany nie omijają żadnej ze sfer życia ludzkiego. Jak pisze Zbyszko Melosik nie ulega wątpliwości. że świat na przełomie wieków (i tysiącleci) jest zupełnie inny niż ten. który pamiętamy z lat naszego dzieciństwa. Rzeczywistość nie jest już monolityczna i jednoznaczna. lecz niejednorodna i sfragmentaryzowana. pełna tysięcy małych. sprzecznych z sobą narracji.

We współczesnej rzeczywistości nasze życie zostało zdominowane przez

https://woblink.com/product-publication/download/127729/pdf: 1

Cena:


:

:

Cena:kompleks portnoya, gorące opowiadania, sławomir godek, grzegorz śpiewak, iluzjonista remigiusz mróz, randka z hugo bosym, wiktor suworow akwarium, sprawdzian z przyrody klasa 6 dzial 4, 1863 rok, nowoczesne zasady odżywiania w praktyce, dmoch gajzlerska, oddział inferno, jerzy dziewulski o terrorystach w polsce, chłopcy z placu broni pdf wolne lektury, cel uświęca środki co to znaczy, witowski pdf, afirmacja życia co to…