ISBN

9788394803209: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/nato-poprzez-pryzmat-wybranych-teorii-geopolitycznych-piotr-nowak-30194u

Cena:


Kuchnia domowa. Dieta bezglutenowa

Autor: Michelle Berriedale-Johnson

Alergia na gluten lub jego nietolerancja (choroba zwana celiakią) czy nietolerancja pszenicy oznacza ścisłe przestrzeganie diety wolnej od pszenicy i glutenu – to znaczy wyeliminowanie z niej chleba. herbatników. ciastek. pieczywa chrupkiego. ciast. makaronów. bułki tartej. semoliny. dań zapiekanych w cieście. jak również wielu potraw z puszek i gotowych przetwarzanych produktów stanowiących większą część naszej codziennej diety.

Jak rozpoznać. które produkty zawierają pochodne pszenicy i glutenu? Co można jeść w domu i poza nim? Co zrobić. by kuchnia osób cierpiących na to zaburzenie trawienia była urozmaicona i smaczna? Książka zawiera niezbędne informacje o tym. jakie dolegliwości trawienne i inne objawy świadczą o nietolerancji pszenicy i glutenu i jak postępować z chwilą z

31: https://woblink.com/ebook/sidney-chambers-zlowroga-noc-james-runcie-ewa-penksyk-kluczkowska-roman-honet-anna-pol-30554u

Cena:


31132

3.66: https://woblink.com/ebook/avalanche-zane-grey-31132u

1

:

Cena:


Milczenie jest srebrem

Autor: Ryszard Ćwirlej

Jest 19 marca 1986. Proboszcz parafii archikatedralnej w Gnieźnie dokonuje dramatycznego odkrycia. Ktoś ukradł srebrną figurę św. Wojciecha z sarkofagu za ołtarzem głównym katedry. W katedrze trwa właśnie remont. wewnątrz są rusztowania. dlatego sprawcy. którzy weszli do środka przez okno. mogli bez przeszkód zejść na dół i dostać się do posągu. Śledztwo przejmuje zespół majora Marcinkowskiego. Oficerowie z Poznania jadą do Gniezna. Teofil Olkiewicz natychmiast rozpoczyna obserwację miejscowego półświatka. Wraz z Mirosławem Brodziakiem rozpracowują też grupę studentów. którzy zajmują się przemytem srebra legalnie kupowanego w Polsce i sprzedawanego pięć razy drożej w NRD. Tymczasem śledztwo utkwiło w martwym punkcie. a władze milicyjne i co gorsza także partyjne oczekują

27.9: https://woblink.com/ebook/preppersi-wojciech-chelchowski-andrzej-czuba-30451u

Cena: Andrzej Czuba


ISBN

9788365402493: Wydawnictwo

Choć na rynku wydawniczym jest wiele podręczników prawa cywilnego. to przeznaczone są one jednak głownie dla prawników. Mając to na uwadze. prezentowany podręcznik jest pozycją oczekiwaną i wyjątkową. Podręcznik przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów wydziałów czy specjalności zarządzania oraz ekonomii. a także nauk politycznych. Jednak bez wątpienia okaże się również przydatnym dla praktyków gospodarczych – menedżerów rożnych przedsiębiorstw. właścicieli firm. pracowników instytucji publicznych. urzędników administracji gospodarczej. funkcjonariuszy służb skarbowych i celnych. a także

zapewne. przynajmniej niektórych. prokuratorów. sędziów i adwokatów. doradców finansowych. radców prawnych oraz agentów cel

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Cena: 10


ISBN

9788320053661: Wydawnictwo

Format

129: https://woblink.com/ebook/250-badan-laboratoryjnych-kiedy-zlecac-jak-interpretowac-rene-caquet-30220u

Cena:z aniołem do nowego świata, pzwl, ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, reklama społeczna definicja, vi keeland książki, odwaga bycia nielubianym chomikuj, boska komedia dantego pdf, entp zawody, podstawy fizyki halliday tom 3 pdf, wilczyce z dzikich pól, chłopak z sąsiedztwa kasie west, osho książki pdf, kruszewski sztuka nauczania pdf, opowieści z doliny smoków ulub, tajemnicaszczescia…