Technika pisania i prezentowania przyrodniczych prac naukowych

Autor: Maciej Weiner January

TECHNIKA PISANIA I PREZENTOWANIA PRZYRODNICZYCH PRAC NAUKOWYCH to znakomity praktyczny przewodnik dla adeptów nauk przyrodniczych. prezentujących wyniki swoich badań. Są w nim wskazówki. jak skonstruować publikację. jak przygotować maszynopis wydawniczy zgodnie z wymogami wydawców krajowych i zagranicznych. w warunkach rosnącej konkurencji o miejsce na łamach liczących się periodyków naukowych. Zawiera również informacje dotyczące innych form prezentacji. odczytu. posteru – z wykorzystaniem metod wizualnych i programów multimedialnych. Może też być przydatny osobom publikującym prace z innych dziedzin. a także redaktorom czasopism i wydawnictw książkowych.

W obecnym. piątym już wydaniu. szczególną uwagę zwrócon

39.9: https://woblink.com/ebook/manhattan-beach-jennifer-egan-133838u

Cena:


ISBN

9788365846327: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/czego-nie-powie-ci-lekarz-o-chorobach-nowotworowych-bozena-przyjemska-136753u

Cena:


Medyczne śledztwa. Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania

Autor: Jürgen Schäfer

Odkryj sekrety najlepszego lekarza roku 2013. Uzyskasz wiedzę niezbędną do zdiagnozowania boreliozy i poznasz skutki nadużywania leków. Dowiesz się. co mogą oznaczać trudności z oddychaniem. poznasz problemy wynikające z zepsutego korzenia zębowego. jak również wyczytasz wiele dodatkowych informacji z barwy krwi czy ciężkiego porodu. Rozpoznasz niedoczynność gruczołów przytarczycowych i bagatelizowany zespół bezdechu sennego. jak również lamblie. zespół wędrującej nerki czy zatrucie kobaltem. Dzięki opisanym w książce przypadkom znajdziesz nieoczywistą przyczynę nękających Cię dolegliwości i zamiast biegać od lekarza do lekarza. wybierzesz specjalistę gwarantującego szybkie i skuteczne wyzdrowienie. Prawdziwe znaczenie niejasnych objawów!

:

Cena:mezczyzni sa z marsa kobiety z wenus, kultura japonii pdf, test behawioralny, lick kylie scott pdf pl, w poszukiwaniu zaginionego czasu, ucieczka w sen, nie myśl, dogmatycy, finanse przedsiębiorstw pdf, zimek, dorosłe dziewczynki z rodzin dysfunkcyjnych, virion adept, karol autor kapitału, osobowość na talerzu, ed mcdonald…