Hate list. Nienawiść

Autor: Jennifer Brown

Wyobraź sobie. że życzysz komuś śmierci i twoje pragnienie się spełnia. W dodatku zabójcą jest człowiek. którego kochasz.

Nick. chłopak Valerie. zaczął strzelać do uczniów w szkolnej stołówce. Dziewczyna. chcąc go powstrzymać. uratowała życie koleżance. A jednak oskarżono ją o współudział. ponieważ to ona wpadła na pomysł stworzenia listy ludzi. których oboje nienawidzili. Listy. według której Nick przeprowadził egzekucję.

Teraz Valerie musi stawić czoło kolegom i wrócić do szkoły. Czy osoby przeznaczone do „odstrzału” kiedykolwiek jej wybaczą? I czy ona sama pogodzi się z rolą. jaką odegrała w masakrze?

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 32.9


Ksin na Bagnach Czasu

Autor: Konrad T. Lewandowski

„Ksin na Bagnach Czasu” to ostatnia część „Sagi o kotołaku”. napisana przez Konrada T. Lewandowskiego po 27 latach od rozstania z serią. W ten sposób dobiega końca jedno z najciekawszych przedsięwzięć literackich w historii polskiej fantasy.

Po Bagnach Czasu snują się cienie rzeczy. które były lub przynajmniej być mogły… Kotołak spotyka tam samego siebie. a to musi zmienić wszystkie jego plany. Pod wpływem tego doświadczenia postanawia wraz z całym swoim ludem wrócić do Suminoru i założyć na Międzykontynencie kolejne już państwo. Wymaga to jednak przeniesienia fragmentu Pierwszego Świata. co może się skończyć magicznym kataklizmem na miarę drugiego upadku Onego. Pewne jest. że nie można ufać magom ani tym bardziej zaangażowanym w szalony projekt demonom. Co jednak nastąpi. gdy władcy koczowników przyjdzie się zmierzyć z samym królem Redrenem?

Konrad T. Lewandowski jest autorem poczytnych kryminałów historycznych. powieści historyczno-przygodowych. SF i fantasy. w tym wznawianej obecnie w poszerzonej wersji „Sagi o kotołaku”.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 32.9


1

:

:

Cena:


:

Szanowany uniwersytecki wykładowca Evan Birch zostaje oskarżony o zabójstwo uczennicy z pobliskiej szkoły. Gdy dochodzenie wykazało. że na jego samochodzie są ślady jej szminki. rodzina zaczyna wątpić w jego niewinność. a sam oskarżony zaczyna rozumieć. że im bardziej się broni. tym sprawa wygląda gorzej. Każde słowo może być inaczej rozumiane. a kwestia winy i niewinności staje się o wiele bardziej skomplikowana niż akademickie teorie.

W przygotowaniu ekranizacja powieści z takimi gwiazdami jak Nikolaj Coster-Waldau. Greg Kinnear i Emma Roberts.

Wydawnictwo: Wielka Litera

Cena: 29.9


Siedemnaście zwierząt

Autor: Robert Pucek

Pomimo tytułu w książce Roberta Pucka chodzi nie tylko o zwierzęta. lecz – jak chciał Umberto Eco – o „obietnicę objawienia niepokojących. ale i oświecających prawd”. Ten osobisty bestiariusz bierze za punkt wyjścia krokodyle. ćmy. słonie czy wilki. by opowiadać o sprawach najbardziej uniwersalnych: miłości. cierpieniu. pragnieniu i śmierci. Robert Pucek sięga do twórczości największych pisarzy. poetów i filozofów. szukając drogi między myślą Zachodu i Wschodu. A nasi bracia mniejsi stają się księgą. w której zapisana zostaje kondycja ludzka.

„Autor „Pająków pana Roberta” przechadza się wśród wiewiórek. wielorybów i wielbłądów i chociaż zwierząt jest więcej lub mniej. ale z pewnością nie siedemnaście. to przechadzki dostarczają czytelnikowi niemałej radości. Na równi ze światem rozmaitych. przytaczanych z niezwykłym wdziękiem. filozoficznych i poetyckich lektur współistnieje tu świat wokół chatki. zwierzęta mrowią się i myszkują po kątach. w kamiennym ogródku. po łąkach i lasach. Łaszą się. jak rzadziej tu spotykane smok czy słoń. w zakamarkach niezrównanej wyobraźni autora albo wpełzają prosto do psiej michy.” Zofia Król

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


19

https://woblink.com/ebook/rozruch-inwestycyjny-damian-kleczewski-28749u: https://woblink.com/product-publication/download/28749/epub

:

Cena:napisz do mnie, wojciech otto, lidia gibadło, jak zdobyc faceta, krystyna kłosińska, dylemat paris chomikuj, tak cie stracilam, biologia ewolucja sprawdzian, filozofia rousseau, pokusa zła, jana chojecka, marta pomykała prz, mpdm światła, norwid vade mecum, dzieje sześciu pojęć pdf…